BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

LYŽOVAČKA A KÚPELE, ROVNÁ SA POHODA

Rozmýšľate, kde prežiť krásne zimné dni, zalyžovať si a nadýchať sa čerstvého vzduchu? Nuž, možností je neúrekom, možno vám pomôže rozhodnúť sa - práve pár tipov od nás.
LenPoSlovensku

Zaplaťte svoje poistenie rýchlejšie a jednoduchšie

Allianz – Slovenská poisťovňa spustila novú službu na online platbu poistného, ktorá umožňuje zaplatiť akýkoľvek druh poistného rýchlo a jednoducho. Stačí ak do aplikácie na stránke allianz.sk vložíte variabilný symbol a sumu poistného, pričom následne v prostredí svojho elektronického bankovníctva len potvrdíte prevod.
LenPoSlovensku

Krása kachlíc


Thurzov dom - výstava vzácnych neskorogotických a renesančných kachlíc.
LenPoSlovensku

Zachyťte čaro okamihu

Nová malá a ľahká zrkadlovka Nikon D3300 ponúka vynikajúci výkon, pohodlne sa nosí a neskutočne jednoducho sa ovláda. Pre študentov, rodiny s deťmi, aj seniorov - Nikon D3300 je skvelou voľbou pre všetkých začiatočníkov, ktorí chcú mať fantastické fotky a videá vo Full HD kvalite.
LenPoSlovensku

Slovensko na tanieri

Čo by ste povedali na také piešťanské rožky, terchovskú polievku, či zajačiu paštétu? História každej krajiny sa prejavuje aj v jej gastronómii a slovenská kuchyňa je z tohto pohľadu mimoriadne bohatá. Dokazuje to aj nová séria Poklady slovenskej kuchyne, z ktorej vyšli už dva diely: Bratislava s Podunajskom a aktuálne -  Považie.
LenPoSlovensku

Horehronské dni spevu a tanca


Horehronské dni spevu a tanca v Heľpe je folklórny festival zameraný na prezentáciu tradičnej ľudovej kultúry. V súčasnosti patria medzi najvýznamnejšie folklórne festivaly na strednom Slovensku. 
LenPoSlovensku

Bedmintonová hala Aqualand


Bedmintonová hala sa nachádza na Štiavničkách v blízkosti krytej plavárne a futbalového štadióna.
LenPoSlovensku

Sviatok Troch Kráľov


„My tria králi ideme k vám, zdravia, šťastia vinšovať vám. Zdravia, šťastia, dlhé letá, my sme prišli k vám zďaleka. Zďaleka je cesta naša, do Betléma myseľ naša.“ 
Zadajte Vaše heslo