BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Zachyťte čaro okamihu

Nová malá a ľahká zrkadlovka Nikon D3300 ponúka vynikajúci výkon, pohodlne sa nosí a neskutočne jednoducho sa ovláda. Pre študentov, rodiny s deťmi, aj seniorov - Nikon D3300 je skvelou voľbou pre všetkých začiatočníkov, ktorí chcú mať fantastické fotky a videá vo Full HD kvalite.
LenPoSlovensku

Slovensko na tanieri

Čo by ste povedali na také piešťanské rožky, terchovskú polievku, či zajačiu paštétu? História každej krajiny sa prejavuje aj v jej gastronómii a slovenská kuchyňa je z tohto pohľadu mimoriadne bohatá. Dokazuje to aj nová séria Poklady slovenskej kuchyne, z ktorej vyšli už dva diely: Bratislava s Podunajskom a aktuálne -  Považie.
LenPoSlovensku

Horehronské dni spevu a tanca


Horehronské dni spevu a tanca v Heľpe je folklórny festival zameraný na prezentáciu tradičnej ľudovej kultúry. V súčasnosti patria medzi najvýznamnejšie folklórne festivaly na strednom Slovensku. 
LenPoSlovensku

Bedmintonová hala Aqualand


Bedmintonová hala sa nachádza na Štiavničkách v blízkosti krytej plavárne a futbalového štadióna.
LenPoSlovensku

Sviatok Troch Kráľov


„My tria králi ideme k vám, zdravia, šťastia vinšovať vám. Zdravia, šťastia, dlhé letá, my sme prišli k vám zďaleka. Zďaleka je cesta naša, do Betléma myseľ naša.“ 
LenPoSlovensku

Úžasné Divy Bratislavy

Bratislava sa stáva atraktívnou turistickou destináciou v ponuke cestovných kancelárií. S Viedňou a Budapešťou patrí medzi vrcholy tzv. zlatého stredoeurópskeho trojuholníka, čo je jeden z najperspektívnejších regiónov v Európe. Nielen turistom Bratislava pripravuje príjemné prekvapenia.
LenPoSlovensku

Nebíčko v papuľke...a srdce na dlani!

Jedlo by aj v dnešnej dobe malo znamenať čosi viac, ako len kus mäsa na tanieri. Mal by byť za ním príbeh a o tom je knižná novinka Nebíčko v papuľke od šéfkuchára a svetobežníka Jarda Žideka.
Kniha vznikla na základe obľúbenej rovnomennej relácie, v ktorej Židek cestuje po Slovensku, varí, pečie a objavuje nové chute.
Zadajte Vaše heslo