BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Motokáry Slovakia Ring

Motokárové centrum ponúka adrenalínové jazdy pre deti a dospelých na najnovších a najrýchlejších motokárach na Slovensku. K dispozícii je najmodernejšia a najväčšia profesionálna vonkajšia motokárová dráha s licenciou CIK-FIA.

Pre verejnosť sú určené detské motokáry značky SODI (výkon 6k, od 7 rokov), dospelé motokáry (výkon 13k, od 15 rokov) ako aj dvojmotokáry s prepínateľným a uzamykateľným riadením (ideálne pre dospelého a malé dieťa alebo páry).

Jedna jazda trvá spravidla 10 minút a všetko vybavenie získa záujemca priamo na mieste, nepotrebuje nič špeciálne. Jazdí sa len za priaznivých poveternostných podmienok (nie za ďažďa) počas sezóny od marca do októbra. Na jazdu sa netreba vopred hlásiť ani ju rezervovať, stačí prísť počas otváracích hodín pre verejnosť.

V ponuke je aj detská akadémia pre deti od 7-10 rokov, v rámci ktorej sa deťom venuje vyškolený inštruktor a kde získavajú potrebné zručnosti pre šoférovanie a ovládanie motokáry, čo pozitívne vplýva aj na neskoršie ovládanie auta v budúcnosti. Akadémia prebieha v slovenskom, anglickom i maďarskom jazyku.

Súťažná otázka
Súťaže sa môžete zúčastniť do 01.01.1970

Súťaž je ukončená.

Zadajte Vaše heslo