BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Zaplaťte svoje poistenie rýchlejšie a jednoduchšie

Allianz – Slovenská poisťovňa spustila novú službu na online platbu poistného, ktorá umožňuje zaplatiť akýkoľvek druh poistného rýchlo a jednoducho. Stačí ak do aplikácie na stránke allianz.sk vložíte variabilný symbol a sumu poistného, pričom následne v prostredí svojho elektronického bankovníctva len potvrdíte prevod.

Výhody online platby poistného:

  • šetrí váš čas,
  • na platbu vám stačia 2 údaje,
  • peniaze sú pripísané na účet Allianz - SP v deň zadania platby,
  • na emailovú adresu dostanete potvrdenie o úspešnej realizácii platby,
  • platbu viete zrealizovať cez ktorúkoľvek  z nasledujúcich bánk – Tatra Banka, VÚB banka, Slovenská sporiteľňa, ČSOB, Sberbank a Unicredit bank.

Postup

Na úvodnej stránke allianz.sk vpíšte do príslušného „okna“ číslo poistnej zmluvy, čo je zároveň aj variabilný symbol. Po kliknutí na "zaplatiť" sa dostanete na stránku platobnej brány, kde je už vyplnené číslo poistnej zmluvy. Teraz stačí iba doplniť sumu, ktorú chcete zaplatiť a emailovú adresu, kam poisťovňa pošle potvrdenie o tom, či bola platba zrealizovaná.

Pre uskutočnenie platby je potrebné mať aktivované elektronické bankovníctvo, keďže budete presmerovaní do internet bankingu vašej banky. Po prihlásení sa vám zobrazí už vyplnený platobný príkaz, ktorý stačí len potvrdiť, pričom nie je potrebné vypĺňať ďalšie údaje. Následne budete presmerovaní naspäť na stránku Allianz - Slovenskej poisťovne, kde sa zobrazí oznam o zrealizovaní vašej platby.

Súťažná otázka
Súťaže sa môžete zúčastniť do 01.01.1970

Súťaž je ukončená.

Zadajte Vaše heslo