BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Heroes Laser Arena


Pokiaľ chcete skúsiť niečo nové, nový typ zábavy, pri ktorej sa kráľovsky pobavíte a zároveň si zašportujete, Laser Game je ideálnou voľbou!

 

Beháte v Aréne, v ktorej je okrem osvetlených prekážok takmer dokonalá tma, okolo vás hustá hmla, krčíte sa za prekážkami a strieľate po ostatných protihráčoch, ktorých sa snažíte zasiahnuť skôr, než oni zasiahnu vás. A to všetko v sprievode vami vybratej hudby!

V Aréne sú osvetlené iba prekážky, medzi ktorými sa skrývate. Zásahy protihráčov vôbec nebolia, pretože sú snímané pomocou elektroniky na veste, ktorú máte na sebe. Táto hra je teda úplne bezpečná a vhodná pre všetky vekové skupiny, vrátane detí od 5 rokov, študentov, rodín s deťmi, firemných tímov alebo ako originálna zábava s priateľmi.

Okrem Laser Game ponúkame i rôzne možnosti virtuálnej reality, od závodnych kresliel s VR headsetom, cez rôzne strielačky až po pohybové plošiny. Virtuálna realita je u nás rozdelená do troch miestností, pričom každá z nich je jedinečná a každý si v nej nájde svoje obľúbené aktivity. Takže ak máte chuť na nový zážitok, príďte si vyskúšať Laser Game a virtuálnu realitu s priateľmi alebo rodinou!

Súťažná otázka
Súťaže sa môžete zúčastniť do 01.01.1970

Súťaž je ukončená.

Zadajte Vaše heslo