BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Zachyťte čaro okamihu

Nová malá a ľahká zrkadlovka Nikon D3300 ponúka vynikajúci výkon, pohodlne sa nosí a neskutočne jednoducho sa ovláda. Pre študentov, rodiny s deťmi, aj seniorov - Nikon D3300 je skvelou voľbou pre všetkých začiatočníkov, ktorí chcú mať fantastické fotky a videá vo Full HD kvalite.

Navyše, ak ich budete zdieľať na Facebooku, Instagrame či Twitteri – čo je tiež možné pri tomto foťáku – zaručene vyniknete spomedzi postov robených na smartfónoch.

Režim sprievodcu zjednoduší dokonalé zvládnutie všetkých funkcií bez nutnosti otvoriť príručku fotoaparátu a tak naplno využijete 13 rôznych efektov, ako rozjasnenie farby, retro, jednoduchá panoráma, a 6 režimov motívových programov.

Okrem toho - nový ultraľahký „cestovný“ objektív NIKKOR 18–55 mm je výnimočný tým, že je „skladací“ a do pracovného stavu sa otvorí až po stlačení tlačidla a pootočení prstenca zoomu. Super praktické!

Zachyťte čaro okamihu s Nikonom D3300 v klasickej sivej, obľúbenej čiernej či trendovej červenej verzii a zistite, aké môže byť fotenie úžasné a jednoduché zároveň.

Cena D3300 + 18-55  569 €.

 

Súťažná otázka
Súťaže sa môžete zúčastniť do 01.01.1970

Súťaž je ukončená.

Zadajte Vaše heslo