BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Odporúčané doplnky výživy pre psov na pravidelné užívanie

Tak ako ľudský aj zvierací organizmus starne a oslabuje sa. Je to prirodzené, o čo ťažšie proti tomu bojovať. Možné je ale procesy oslabenej obranyschopnosti spomaľovať, a tým aj odďaľovať negatívne následky. Pod tým rozumieme napr. problémy s trávením, resp. s metabolickou premenou živín a s posilňovaním pohybového aparátu. Odporúčané sa tak stávajú doplnky výživy s konkrétnymi chýbajúcimi živinami v tele psov.

Doplnky výživy pre psov na posilnenie pohybového aparátu

Sú to zároveň jedny z najpredávanejších produktov v danej kategórii, čo potvrdzuje aj aktuálny záujem zo strany majiteľov psov u predajcu Panakei.sk. Predajca je známy tým, že sa venuje výlučne slovenským naturálnym krmivám, vďaka čomu podporuje lokálne zdroje. Tento prístup hodnotíme za ekonomicky a ekologicky výhodný, čo však nie je jeho jedinou skvelou vlastnosťou.

Konkrétne kĺbová výživa pre psov je zameraná aj voči tak špecifickým ochoreniam a degradáciám, aké často postihujú psov vo veľmi skorom veku. Niekedy ide o menej než 6-mesačné, pre ktoré je z hľadiska vývoja dôležité čo najširšie nutričné zloženie. Preto kĺbové doplnky výživy pre psov obsahujú vyhľadávaný hyalurón-chondroitín komplex s porovnateľným efektom ako pri vnútrokĺbovej injekčnej aplikácii. Predpokladaný je tak dlhodobo vysoký účinok u šteniatok až po psov v záťaži a seniorov. Konzumácia týchto prípravkov sa odporúča aj v dôsledku náhlych úrazov a po operáciách.

 

Trávenie bez toxínov a iných škodlivých látok 

Aby naši štvornohí miláčikovia zdravo trávili, odporúčané a veľmi vyhľadávané sú prísady do stravy na vstrebávanie škodlivých látok. Takýto účinok prináša konkrétne organický prášok do granuliek. Pôsobí tak, že škodliviny na seba intenzívne viaže a následne ich vylúči spolu s výkalmi preč z organizmu. Je skvelou prevenciou pri bežných tráviacich ťažkostiach, dokonca aj pri alergiách a pri veľmi mimoriadnych vnútorných ťažkostiach a zápaloch.

Súťažná otázka
Súťaže sa môžete zúčastniť do 01.01.1970

Súťaž je ukončená.

Zadajte Vaše heslo