BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Ako si pripraviť svoje vlastné kalendáre rýchlo, lacno a jednoducho?

Teraz je ten najlepší čas na prípravu kalendárov na ďalší rok. Ak chcete svojich obchodných partnerov, zamestnancov alebo zákazníkov potešiť užitočným a praktickým darčekom, kalendár na rok 2024 je perfektnou voľbou. Poradíme vám, kde nájdete kalendáriá na stiahnutie a vytvoríte s nimi pútavé kalendáre veľmi ľahko.

Kalendárium na stiahnutie bezplatne

Základom každého kalendára je kalendárium. Aby ste ho nemuseli pracne vytvárať vo vlastnej réžii, na justprint.sk nájdete bezplatné kalendárium na stiahnutie, takže si môžete jednoducho a bez starostí navrhnúť váš vysnený kalendár 2023.

K dispozícii máte kalendárium prispôsobené pre rôzne obľúbené formáty. Nájdete tu dáta na vreckový kalendár, ale aj pre klasické stolové kalendáre, nástenné kalendáre alebo písaciu podložku. Vyberte si formát, ktorý preferujete a môžete začať navrhovať svoje vlastné, jedinečné kalendáre, aké nebude mať nikto iný.

 

Príprava grafických podkladov

Je len na vás, či sa rozhodnete dať svojmu kalendáru reklamný charakter a predstavíte na ňom svoje produkty, služby, históriu firmy, alebo sa pochválite úspechmi a vašimi realizáciami projektov u spokojných zákazníkov, alebo si chcete jednoducho pripraviť originálne kalendáre s fotografiami z dovolenky, domáceho miláčika alebo napríklad vašimi ilustráciami a obdarovať rodinných príslušníkov a priateľov milým darčekom.

Kreatívny prístup sa vyplatí, a to najmä v prípade, že chystáte reklamný kalendár. Zabezpečíte si ním reklamu, ktorú majú vaši zákazníci a obchodní partneri na očiach 365 dní v roku a práve preto sa oplatí využiť plochu kalendára na maximum, aby ste aj týmto spôsobom budovali povedomie o značke.

Vyberajte kvalitné, pestré fotografie, môžete tiež využiť rôzne formy propagácie napríklad formou QR kódov, ktoré umiestnite do kalendára a ďalšími spôsobmi, ktoré vám napadnú. Pred odoslaním kalendára do tlače si poriadne skontrolujte všetky texty a informácie nachádzajúce sa v podkladoch, aby ste sa vyhli chybám a preklepom.

Je len na vás, či sa rozhodnete na podklady využiť služby grafika profesionála, alebo si trúfate na to vyskúšať to svojpomocne. Internet ponúka viacero možností, aplikácií a nástrojov, ako si pomocou jednoduchých šablón prispôsobíte farby, obrázky a ďalšie detaily kalendára podľa seba.

Súťažná otázka
Súťaže sa môžete zúčastniť do 01.01.1970

Súťaž je ukončená.

Zadajte Vaše heslo