BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Prehľad najlepších mobilných aplikácií, ktoré vám spríjemnia cestovanie

Viete si dnes predstaviť cestovanie bez technológií? Kým v minulosti sa ľudia zaobišli bez mapy a kompasu, dnes takmer každý potrebuje smartfón. Jeho praktickosť môžete podstatne zvýšiť pomocou mnohých aplikácií. Ktoré by vám v telefóne na cestách nemali chýbať?
LenPoSlovensku

Richard Müller oslávi 40 rokov na hudobnej scéne unikátnym programom!

Legenda slovenskej hudobnej scény Richard Müller spieva fanúšikom už neuveriteľných 40 rokov. Tento životný míľnik sa  chystá osláviť sériou skvelých koncertov. Jarná časť turné je už zverejnená, tentokrát navštívi aj mestá, kde až tak často nechodí. Zaznejú staršie osvedčené hity, ale i novinky z aktuálnej tvorby. Po schodoch, Cigaretka na dva ťahy, Tlaková níž či Ako vták opustený nebom, Tahle jeden vteřina, Zmeškaný hovor – to sú skladby, ktoré stále oslovujú fanúšikov aj hudobných redaktorov rádií. Príďte si ich atmosféru vychutnať naživo! Turné 40 rokov s Richardom Müllerom štartuje v Tatranskej Lomnici.
LenPoSlovensku

Nezabudnuteľný zážitkový let lietadlom

Čo vy a lietanie? Máte z neho strach, ktorý vám nedovoľuje ani letieť v lete na dovolenku a tak si vyberáte len také destinácie, do ktorých je možné sa v rozumnom čase dostať autom? Alebo je to u vás naopak a lety na dovolenky si maximálne užívate? Ak platí druhá možnosť, čo takto si vyskúšať aj mierne odlišný zážitok spojený s lietaním?
LenPoSlovensku

Hrad Pajštún

Zrúcanina hradu Pajštún leží na vápencovom brale vo výške 486 m.n.m nad obcou Borinka. Hrad Pajštún mal v minulosti celý rad mien. Viaceré z nich vznikli skomolením latinčiny, maďarčiny, nemčiny. Pôvod názvu Pajštún je pravdepodobne v nemčine, a to z mena Paullenstein.
LenPoSlovensku

ZUBEREC - ROHÁČE - SPÁLENÁ


Lyžiarsky areál Zuberec – Roháče – Spálená sa nachádza v osadeZverovka, v pohorí Západné Tatry, je vzdialený 9 km východne od obce Zuberec.

LenPoSlovensku

Čičmany


Rázovitá obec ČIČMANY, obkolesená Strážovskými vrchmi a Malou Fatrou v južnej časti Rajeckej doliny sa preslávila originálnymi drevenicami s charakteristickou bielou ornamentálnou výzdobou.
LenPoSlovensku

Arborétum Mlyňany


Arborétum Mlyňany Slovenskej akadémie vied je chránený areál v obci Tesárske Mlyňany a Vieska nad Žitavou v okrese Zlaté Moravce. Má rozlohu 67 ha, a za chránený areál bol vyhlásený v roku 1951. V súčasnosti je arborétum vedeckým pracoviskom SAV.
LenPoSlovensku

Relax Center Plejsy

Lyžiarske stredisko Relax Center Plejsy sa nachádza 2 km južne od mesta Krompachy v regióne Spiš. Zjazdovky sa rozprestierajú na severných svahoch Krompašského vrchu (1025 m.n.m.). Celková dĺžka zjazdoviek je 5 km, najdlhšia trať má 2350 metrov a prevýšenie 420 metrov.
Zadajte Vaše heslo