BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Lietavský hrad 

Lietavský hrad je voľne prístupný a svojou mierou zachovania patrí v súčasnosti medzi najväčšie a najkrajšie zachované zrúcaniny na Slovensku. Nachádza na strmom hrebienku medzi obcami Lietava a Lietavská Svinná. Hrad sa pyšne vypína nad krajinou a je z neho nádherný výhľad do okolia.
LenPoSlovensku

East Pro Fight Fusion FN 19

Po úspešnom 10. jubilejnom pokračovaní úspešného galavečera s názvom East Pro Fight preskočíme na číslo 19. Bude sa pokračovať v úspešnej sérii Fusion FN. Keď chcete vedieť čo sa zmení okrem názvu, určite si v rámci East Pro Fight netreba v Košiciach nechať ujsť sériu Fusion FN 19.
LenPoSlovensku

Košická hudobná jar

Jeden z najstarších medzinárodných hudobných festivalov u nás, Košická hudobná jar, aj tento rok v druhom najväčšom meste Slovenska ponúkne originálne projekty, zaujímavé osobnosti a neopakovateľné zážitky.
19.4.2018 - 17.5.2018
LenPoSlovensku

Vlnenie

Ovčia vlna je prírodný, ekologický a nedocenený materiál. Výstava Vlnenie v košickej Galérii ÚĽUV-u ju predstavuje v historickom kontexte cez jej spracovanie a využitie v tradičnej ľudovej kultúre až po súčasnú dizajnérsku tvorbu. Cieľom výstavy je poukázať na vlnu ako všestranne využiteľný materiál, vhodný na praktické i estetické účely, a oživiť tak záujem o jej spracovanie u súčasných výrobcov a výtvarníkov.
LenPoSlovensku

Múzeum voskových figurín


Unikátne múzeum, jediné na Slovensku, je situované priamo v centre mesta Košíc.
V múzeu sa predstavujú osobnosti kultúrneho a spoločenského života regiónu v historickom kontexte.
LenPoSlovensku

Markušovský hrad


Pomerne zachovaná zrúcanina hradu v Hornádskej kotline, situovaná na návrší pri kostole v intraviláne obce Markušovce.

LenPoSlovensku

Lyžiarske stredisko Nálepkovo – Krečno

Lyžiarske stredisko Nálepkovo/Krečno sa nachádza v regióne Slovenský Raj/Južný spiš.Základná stanica sa nachádza v nadmorskej výške 533 m.n.m. a najvyššie položený bod strediska je vo výške 623 m.n.m., celkové prevýšenie teda predstavuje 90 metrov. 
LenPoSlovensku

Čau ty tour v Tabačke

Na začiatku roka sa Modré hory vydávajú na turné Čau ty tour. Predstavia na ňom svoj nový album Luxus clan. Lyrik, Bene a Roland Kánik tentokrát pri každej piesni spolupracovali aj so zahraničným hosťom. V košickej Tabačke sa mládenci predvedú v plnej paráde v piatok 26. januára.
Zadajte Vaše heslo