BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Polievkový festival


V sobotu 8. októbra budú môcť návštevníci Kasární / Kulturparku ochutnať množstvo rôznych polievok. Pred tisíckami Košičanov svoje gastronomické umenie odprezentujú zástupcovia komunít a menšín.
LenPoSlovensku

V Partizánskom bude jazdiť konský taxík

Vyučovaním dopravnej výchovy, konským taxíkom či prezentáciou elektromobilu sa tento rok zapojí do Európskeho týždňa mobility mesto Partizánske. Aktivity, ktorých súčasťou bude pre cestujúcich aj možnosť prepravy mestskou hromadnou dopravou (MHD) zdarma, pripravilo na 22. septembra.
LenPoSlovensku

Kúpele Štós

V čarovnom kúte juhovýchodného Slovenska, v lone malebnej prírody, plnej voňavých jedlí a smrekov na hranici Spišského rudohoria a Slovenského krasu sa rozprestierajú klimatické Kúpele Štós.  Boli založené v roku 1883.
LenPoSlovensku

Bábkarská Bystrica TOUR 2016

30.9. - 4.10.2016
Fanúšikovia a fanúšičky tvorby v bábkovom divadle! Vitajte na 20. jubilejnom ročníku festivalu Bábkarská Bystrica TOUR 2016, Dvojitý impulz! Sme radi a rady, že budete spolu s nami opäť po dvoch rokoch svedkyňami a svedkami rôznorodých zážitkov bábkového umenia.
LenPoSlovensku

Hviezdne noci 2016


2. ročník multižánrového festivalu Hviezdne noci v meste Bytča.
18.08.2016, Št - 21.08.2016, Ne        Bytča
LenPoSlovensku

Budatínsky hrad a kaplnka po rekonštrukcii

Otvorením zrekonštruovanej kaplnky Budatínskeho hradu a hradných priestorov sa dnes zavŕšila ďalšia etapa obnovy areálu hradu. Súčasťou nových expozícií sú miestnosti s historickými exponátmi, zariadením a jedinečnými časťami pôvodných omietok, ktoré sa podarilo zachovať.
LenPoSlovensku

Dobšinský kopec


Mesto Dobšiná na základe poverenia FIA organizuje v spolupráci s miestnym autoklubom XXXIII. ročník pretekov automobilov do vrchu Dobšinský kopec 2016, ktoré sa uskutočnia v dňoch 16. - 17.7.2016. Súčasťou podujatia je bohatý sprievodný program.
LenPoSlovensku

Art Film Fest

Víziou festivalu je získavať a nadchýňať slovenských divákov pre filmové umenie, vzdelávať a vychovávať filmových obdivovateľov a zanietencov. Skvelá atmosféra, atraktívny program, hviezdy a osobnosti a desaťtisíce návštevníkov sú jasnou značkou Art Film Festu.
Zadajte Vaše heslo