BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Danubiana Meulensteen Art Museum

Necelých 20 km južne od Bratislavy sa nachádza jedno z najromantickejších múzeí moderného umenia v Európe – Danubiana Meulensteen Art Museum. Miesto, kde sloboda priestoru vodnej hladiny dáva vyniknúť kreativite myšlienok súčasných tvorcov.
LenPoSlovensku

Zoologická záhrada Malkia Park


Pár kilometrov od Dunajskej Stredy sa nachádza zoologická záhrada Malkia Park – zoologická záhrada, plná zachránených zvierat z cirkusov. Levy, lamy, zebra alebo lemury, to všetko na jednom mieste.
LenPoSlovensku

Fortifikačný systém mesta


Fortifikačný systém mesta Komárno alebo Komárňanský pevnostný systém je systém bášt, opevnení a centrálnej pevnosti na území mesta Komárno a protiľahlých brehoch riek Dunaj a Váh.
LenPoSlovensku

Kaštieľ vo Voderadoch

Neskorobarokový kaštieľ z polovice 18. storočia, v rokoch 1860-1870 prestavaný a rozšírený na spôsob novoempírových stavieb. Z neskorobarokovej budovy sú v dnešnej stavbe identifikovateľné priestory v strednom trakte na prízemí.
LenPoSlovensku

Termál Centrum GALANDIA

Moderné galantské termálne kúpalisko je typickým mestským areálom na aktívne trávenie voľného času pre obyvateľov mesta i pre hostí zo širokého okolia. Mohlo by byť súčasťou každého mesta na Slovensku.
LenPoSlovensku

Wellness Hotel Patince

Wellness Hotel Patince**** sa nachádza na južnom Slovensku v areáli termálneho kúpaliska Patince (15 km od Komárna v smere na Štúrovo). Termálna voda v Patinciach má priaznivé účinky na pohybové ústrojenstvo človeka.
LenPoSlovensku

Shantiloka 4


Zažite najväčší jogový festival na Slovensku pod vedením Fredyho Ayisiho, ktorý sa prvýkrát uskutoční v rezorte x-bionic® sphere. Pre všetkých fanúšikov jogy je pripravený bohatý a zaujímavý program.
LenPoSlovensku

Urobte si výlet do aquaparku vo Veľkom Mederi

Možno sa vám zdá, že máte málo dovolenky a potrebovali by ste si víkendy spestriť nejakým zaujímavým výletom. Navštívte Aquapark a termálne kúpalisko Veľký Meder. Počas leta ponúka na kúpanie až 10 bazénov
Zadajte Vaše heslo