BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Múzeum liptovskej dediny Pribylina

Múzeum je situované za obcou Pribylina v smere Podbanské a je súčasťou Liptovského múzea v Ružomberku.  Múzeum liptovskej dediny sa výrazne odlišuje od ostatných múzeí v prírode predovšetkým formou zástavby a skladbou objektov. Je obrazom stredovekého sídla s výsadami a právami mestečiek.
LenPoSlovensku

SILVESTER 2017 V NÍZKYCH TATRÁCH


Pozývame Vás stráviť posledné dni v roku 2017 v príjemnej atmosfére horského hotela. Pripravil sme pre Vás atraktívny silvestrovský program, chutné jedlo, tombolu, ohňostroj a mnoho ďalších atrakcií.
LenPoSlovensku

Tatralandia - Z lyží rovno do bazéna...

Ak si v lete ťažkáme na to, že nemáme more, zimu nám môže závidieť celý svet. Slovensko je bohaté na termálne vody, ktoré sa donedávna pre nedostupnosť nevyužívali. Moderná technika tieto prekážky prekonáva a naše termálne pramene dali vznik vodným areálom, medziinými aj Tatralandii s množstvom zábavy a wellness službami, pri ktorých sa dá v zime nádherne relaxovať nielen na lyžiach. 
LenPoSlovensku

JASNÁ NÍZKE TATRY


Jasná je najväčšie lyžiarske stredisko na Slovensku. Dominantou strediska je vrchol Chopok, kde je nová panoramatická terasa s reštauráciou.Jasná sa rozprestiera na území dvoch regiónov: severná časť na Liptove a južná na Horehroní.
LenPoSlovensku

Jesenná turistika na Liptove

Najkrajšie farby, najstabilnejšie počasie a najlepšie ceny. Vhodnejší čas na turistiku v horách ako práve na jeseň sotva nájdete.
LenPoSlovensku

Výstup na Salatín


Vrch Salatín sa nachádza na území Národného parku Nízke Tatry. Patrí medzi najkrajšie vyhliadkové body Slovenska. Východiskové miesto, rázovitá obec Liptovská Lúžna, je zaujímavá svojou zástavbou a zvyškami ľudovej architektúry.
LenPoSlovensku

Zvernica Paliesky

Katastrálne územie obce Podtúreň v okrese Liptovský Mikuláš. Zvernica Paliesky sa nachádza severne od obce Podtúreň v nadmorskej výške 618 - 720 m.n.m., s prevažne južnou a juhozápadnou expozíciou. Lokalitu tvorí malý vápencový ostrovček, pokrytý smrekovo-borovicovým lesom, obklopeným poľnohospodárskymi kultúrami
LenPoSlovensku

Mikulášsky Jazzový Festival 2017

13. ročník letného Mikulášskeho Jazzového Festivalu sa bude konať od 28. do 30. júla 2017 na veľkom pódiu na Námestí osloboditeľov a v Dome kultúry Liptovský Mikuláš. Počas troch večerov na vás čaká množstvo rozmanitých žánrov a špičkových hudobných výkonov v podaní 9 formácií z celého sveta a takmer päťdesiatky hudobníkov. K tomu nočné jam sessions, súťaže o jazzové albumy a 2 jazzové workshopy.
Zadajte Vaše heslo