BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Termál Centrum GALANDIA

Moderné galantské termálne kúpalisko je typickým mestským areálom na aktívne trávenie voľného času pre obyvateľov mesta i pre hostí zo širokého okolia. Mohlo by byť súčasťou každého mesta na Slovensku.
LenPoSlovensku

Shantiloka 4


Zažite najväčší jogový festival na Slovensku pod vedením Fredyho Ayisiho, ktorý sa prvýkrát uskutoční v rezorte x-bionic® sphere. Pre všetkých fanúšikov jogy je pripravený bohatý a zaujímavý program.
LenPoSlovensku

Urobte si výlet do aquaparku vo Veľkom Mederi

Možno sa vám zdá, že máte málo dovolenky a potrebovali by ste si víkendy spestriť nejakým zaujímavým výletom. Navštívte Aquapark a termálne kúpalisko Veľký Meder. Počas leta ponúka na kúpanie až 10 bazénov
LenPoSlovensku

Malý Dunaj | splav


Máte chuť si zašportovať, opáliť sa, oddýchnuť si a pri tom zažiť niečo dobrodružné, blízko hlavného mesta? Práve splav Malého Dunaja ponúka veľké množstvo možností na jedno a viacdňové výlety na kanoe.
LenPoSlovensku

Víkendový relax v Thermalparku

Ak neviete, kam sa vybrať na víkendový pobyt, máme pre Vás skvelý tip. Navštívte srdce Žitného ostrova, kde si môžete vychutnať pravú termálnu vodu v rekreačnom zariadení Thermalpark Dunajská Streda. Od mája je navyše hosťom k dispozícii nový hotel Thermalpark ***, ktorý vás svojimi službami a vybavením príjemne prekvapí.
LenPoSlovensku

Projekt Športovo-relaxačné centrum v Hurbanove získal grant

Projekt Športovo–relaxačné centrum Bagota v Hurbanove v okrese Komárno získal grant vo výške 25.000 eur v rámci grantového programu spoločnosti Heineken Slovensko. Realizuje ho Nitrianska komunitná nadácia (NKN). Ako TASR informovala PR manažérka NKN Romana Bojdová, dokončia ho začiatkom júna.
LenPoSlovensku

Vodné dielo Gabčíkovo

Vodné dielo Gabčíkovo bolo vybudované pôvodne ako vodné dielo Gabčíkovo - Nagymaros v roku 1977, po mnohých kauzách a prestavbách vyrástlo do súčasnej podoby. Jeho základnou funkciou je protipovodňová ochrana a regulácia vodného toku Dunaja. Okrem toho však poskytuje možností na oddych, relaxáciu či nové zážitky. 
LenPoSlovensku

Pevnostný systém Komárna

Pevnosť Komárno pozostáva z troch častí, ktoré spolu vytvorili prepracovaný fortifikačný systém bastiónového typu, prvého v európskom vnútrozemí. Bastiónové pevnosti sa začali budovať na morskom pobreží, postupne sa zo Stredomoria rozšírili do celého sveta.
Zadajte Vaše heslo