BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Zoologická záhrada Malkia Park


Pár kilometrov od Dunajskej Stredy sa nachádza zoologická záhrada Malkia Park – zoologická záhrada, plná zachránených zvierat z cirkusov. Levy, lamy, zebra alebo lemury, to všetko na jednom mieste.
LenPoSlovensku

Fortifikačný systém mesta


Fortifikačný systém mesta Komárno alebo Komárňanský pevnostný systém je systém bášt, opevnení a centrálnej pevnosti na území mesta Komárno a protiľahlých brehoch riek Dunaj a Váh.
LenPoSlovensku

Kaštieľ vo Voderadoch

Neskorobarokový kaštieľ z polovice 18. storočia, v rokoch 1860-1870 prestavaný a rozšírený na spôsob novoempírových stavieb. Z neskorobarokovej budovy sú v dnešnej stavbe identifikovateľné priestory v strednom trakte na prízemí.
LenPoSlovensku

Termál Centrum GALANDIA

Moderné galantské termálne kúpalisko je typickým mestským areálom na aktívne trávenie voľného času pre obyvateľov mesta i pre hostí zo širokého okolia. Mohlo by byť súčasťou každého mesta na Slovensku.
LenPoSlovensku

Wellness Hotel Patince

Wellness Hotel Patince**** sa nachádza na južnom Slovensku v areáli termálneho kúpaliska Patince (15 km od Komárna v smere na Štúrovo). Termálna voda v Patinciach má priaznivé účinky na pohybové ústrojenstvo človeka.
LenPoSlovensku

Shantiloka 4


Zažite najväčší jogový festival na Slovensku pod vedením Fredyho Ayisiho, ktorý sa prvýkrát uskutoční v rezorte x-bionic® sphere. Pre všetkých fanúšikov jogy je pripravený bohatý a zaujímavý program.
LenPoSlovensku

Urobte si výlet do aquaparku vo Veľkom Mederi

Možno sa vám zdá, že máte málo dovolenky a potrebovali by ste si víkendy spestriť nejakým zaujímavým výletom. Navštívte Aquapark a termálne kúpalisko Veľký Meder. Počas leta ponúka na kúpanie až 10 bazénov
LenPoSlovensku

Malý Dunaj | splav


Máte chuť si zašportovať, opáliť sa, oddýchnuť si a pri tom zažiť niečo dobrodružné, blízko hlavného mesta? Práve splav Malého Dunaja ponúka veľké množstvo možností na jedno a viacdňové výlety na kanoe.
Zadajte Vaše heslo