BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Lyžiarske stredisko Litmanová


Lyžiarsky areál sa nachádza bezprostredne za obcou Litmanová v Pieninskom pohorí. Lyžovanie je rekreačné pre začiatočníkov i kvalitné pre náročných.

LenPoSlovensku

Veľké Hincovo pleso

Veľké Hincovo pleso je najväčšie a najhlbšie pleso - karové jazero na Slovensku a jeho hladina býva pokrytá ľadom priemerne 270 dní v roku. Má rozlohu 20,08 ha, hĺbku 53,7 m a nachádza sa v nadmorskej výške 1 946 m n. m.
LenPoSlovensku

Ždiar

Rázovitá goralská obec Ždiar leží medzi Belianskymi Tatrami a Spišskou Magurou v Podtatranskej brázde. Je vzdialená 13 km od hraničného priechodu do Poľska. V listine z roku 1282 sa územie, na ktorom oveľa neskôr vznikla obec Ždiar, nazýva Stragar.
LenPoSlovensku

Bachledova Dolina

Lyžiarske stredisko Ski Bachledova sa nachádza v pohorí Spišská Magura a rozprestiera sa na území troch obcí – Ždiar, Jezersko a Malá Franková. Prístup do strediska motorovým vozidlom je z Bachledovej doliny (časť Ždiaru), z obce Jezersko a z obce Malá Franková.
LenPoSlovensku

Lyžiarske stredisko SKI Drienica spustilo tohtoročnú sezónu

Na Drienici v okrese Sabinov už lyžiari brázdia prvé svahy. Prevádzkovatelia lyžiarskeho strediska SKI Drienica začali sezónu na technickom snehu, v prevádzke sú dva detské vleky a jeden veľký vlek v skrátenej dĺžke. 
LenPoSlovensku

Travertínová kopa Dreveník

Dreveník je nevšednou travertínovou kopou nachádzajúcou sa v susedstve Spišského hradu . Pôvodne plochá a celistvá travertínová kopa bola činnosťou vody rozrušená a vznikli v nej dve skalné mestá - Peklo na juhozápadnom okraji kopy a Raj, ktorý leží vo východnej časti.
LenPoSlovensku

Dolina Kežmarskej Bielej vody


Najkrajšia vysokohorská túra v oblasti Lomnického štítu a Bielej vody. 
Určite si nájdite čas na túto prechádzku.

LenPoSlovensku

„GORAL NA GORY“

V sobotu 30.9. sa pod záštitou primátora mesta Vysoké Tatry Jána Mokoša uskutoční 2. ročník podujatia Goral na gory. Po úspešnom 1. Ročníku je opäť hlavným bodom programu symbolický výstup Goralov- tentokrát zo Starého Smokovca na Hrebienok. Podujatie je pripravené pre Goralov zo všetkých goralských regiónov Slovenska, Českej republiky, Poľska ako aj priaznivcov goralskej kultúry i návštevníkov Tatier.
Zadajte Vaše heslo