BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Cesta po minerálnych prameňov

Voda je jednou z najcennejších surovín a najdôležitejších látok pre život človeka, preto je často nazývaná aj „Modré zlato“. Napriek tomu, že Slovensko patrí medzi regióny bohaté na vodu a liečivé minerálne pramene, nie vždy si ich hodnotu uvedomujeme.
LenPoSlovensku

Múzeum tatranskej kinematografie a fotografie

V bezprostrednom centre Vysokých Tatier, v tatranskej osade Starý Smokovec, sa nachádza zrekonštruovaná zrubová stavba s názvom Vila Alica, ktorá sa od júna 2015 stala domovom nového súkromného slovenského múzea.
LenPoSlovensku

Klimatické kúpele vám podporia imunitu!

Aj vaše dieťa neustále vymeškáva zo školy? Doberie jedny antibiotiká, hneď za nimi druhé a o týždeň opäť pokašliava. Výskyt ochorení  dýchacích ciest v súčasnosti narastá. Čo tak skúsiť celkom inú cestu? Efektívnu, finančne nenáročnú, príjemnú a ešte aj s dlhodobým účinkom? Pobyt v klimatických kúpeľoch si budete pochvaľovať nielen vy, ale aj vaša ratolesť. Sú to kúpele, kde nie je natoľko podstatné samotné kúpanie, ale každý nádych je zážitkom. A to doslova!
LenPoSlovensku

Ždiar

Rázovitá goralská obec Ždiar leží medzi Belianskymi Tatrami a Spišskou Magurou v Podtatranskej brázde. Je vzdialená 13 km od hraničného priechodu do Poľska. V listine z roku 1282 sa územie, na ktorom oveľa neskôr vznikla obec Ždiar, nazýva Stragar.
LenPoSlovensku

Zimný splav Dunajca

Ako tradične, je stretávka o 10:00 v požičovni Pieniny sport centrum č. 37, kde sa všetci zvítame, počastujeme, pripravíme lode a okolo 11:00 vyrazíme na vodu, splavíme úsek z Červeného Kláštora do Lesnice (trasa 9 km - cca 2 hod.).
LenPoSlovensku

Lyžiarske stredisko Litmanová


Lyžiarsky areál sa nachádza bezprostredne za obcou Litmanová v Pieninskom pohorí. Lyžovanie je rekreačné pre začiatočníkov i kvalitné pre náročných.

LenPoSlovensku

Veľké Hincovo pleso

Veľké Hincovo pleso je najväčšie a najhlbšie pleso - karové jazero na Slovensku a jeho hladina býva pokrytá ľadom priemerne 270 dní v roku. Má rozlohu 20,08 ha, hĺbku 53,7 m a nachádza sa v nadmorskej výške 1 946 m n. m.
LenPoSlovensku

Bachledova Dolina

Lyžiarske stredisko Ski Bachledova sa nachádza v pohorí Spišská Magura a rozprestiera sa na území troch obcí – Ždiar, Jezersko a Malá Franková. Prístup do strediska motorovým vozidlom je z Bachledovej doliny (časť Ždiaru), z obce Jezersko a z obce Malá Franková.
Zadajte Vaše heslo