BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Relax Center Plejsy

Lyžiarske stredisko Relax Center Plejsy sa nachádza 2 km južne od mesta Krompachy v regióne Spiš. Zjazdovky sa rozprestierajú na severných svahoch Krompašského vrchu (1025 m.n.m.). Celková dĺžka zjazdoviek je 5 km, najdlhšia trať má 2350 metrov a prevýšenie 420 metrov.
LenPoSlovensku

Bachledka Ski&Sun

Horské rodinné stredisko Bachledka SKI&SUN sa rozprestiera na hrebeni Spišskej Magury s nádhernou panorámou Belianskych Tatier, len 30 km severne od Popradu. Ponúka širokú škálu aktivít počas zimnej i letnej sezóny.
LenPoSlovensku

Kostol Hraničné


Cerkva Nepoškvrneného počatia Panny Márie, postavená v roku 1785 a zrekonštruovaná v II.polovici 19. storočia. Chrám slúži nielen pre potreby veriacich východného, ale aj rímskokatolíckeho obradu. 
LenPoSlovensku

Tatranský ĽADOVÝ DÓM – 2023/2024

Pozývame na Hrebienok, kde vás očarí svojou magickou atmosférou Ľadový dóm. Svoje ľadové kráľovstvo odhalí návštevníkom aj v sezóne 2023 / 2024. Tatranský ľadový dóm otvára už tradične zimnú sezónu vo Vysokých Tatrách. Miesto, ktoré vás presvedčí, že aj chladná ľadová krása dokáže priniesť výnimočné emócie.
LenPoSlovensku

Kežmarský hrad

Jednou z významných kultúrno – historických pamiatok Podtatranskej kotliny je Kežmarský zámok, nazývaný tiež aj Kežmarský mestský hrad . Je jediným komplexne zachovaným hradným areálom na Spiši. Táto dominanta mesta Kežmarok leží pod Zámockým kopcom v okrajovej časti historického centra a je súčasťou mestskej pamiatkovej rezervácie.
LenPoSlovensku

Kláštorisko

Uprostred sústavy kaňonov, tiesňav, jaskýň a vyvieračiek sa nachádza i ruina kláštora zo začiatku 14. storočia. Človek tu nachádzal svoj trvalý, alebo prechodný pobyt už od Praveku. V 13. storočí zachránilo toto miesto obyvateľov okolitých miest a osád pred tatárskymi hordami.
LenPoSlovensku

Kostolík Miloj


Iba zrúcanina veže sa zachovala z ranogotického kostolíka zaniknutej stredovekej dediny Miloj pri Spišskom Hrušove. Viac svetla do jeho histórie vniesol archeologický výskum Bela Pollu v 60. rokoch minulého storočia.
LenPoSlovensku

Vodná nádrž Klauzy

Vodná nádrž Klauzy pri Smižanoch má svoje neobyčajné čaro. Nachádza sa v prekrásnom prostredí NP Slovenský raj, obkolesená tunajšími kopcami a hustými lesmi. Svojou pôvabnou, ba až romantickou atmosférou vás čarí v každom ročnom období.
Zadajte Vaše heslo