BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Stará Hora

Osada Stará Hora sa nachádza medzi mestami Levice a Krupina, len 4 km od obce Sebechleby, ktorej je súčasťou.  Stará Hora ponúka iba malebné vinárske domčeky bez oplotenia, pospájané kľukatými chodníčkami, len tak ledabolo zasadené medzi košaté stromy a vinohrady.
LenPoSlovensku

Oldo Ranč

Oldo Ranč sa nachádza v malebnom kraji Levického okresu v obci Plášťovce. Svoje pomenovanie dostal po koníkovi menom OLDO, na ktorom sa už naučilo základom jazdenia veľké možstvo detí i dospelých, ktorým je srdcu blízky šport ako je jazda na koni.
LenPoSlovensku

Kúpele Dudince

Na juhu Banskobystrického kraja, kúsok od mesta Levice, ležia vyhľadávané liečebné kúpele Dudince, ktoré majú svojich priaznivcov u nás doma i v zahraničí. Niektoré pravidelné návštevníčky kúpeľov tvrdia, že im tunajšia voda dokáže dlho udržať mladistvý vzhľad a vitalitu.
LenPoSlovensku

Trúbiaci kameň... 


Turecká píšťala. Je to skala veľká asi 2 metre s dvoma otvormi. 
Podľa povesti otvory do kameňa vytesali Turci, ktorí sa takto zvolávali z rabovačiek na okolí. 
LenPoSlovensku

Bzovík


Goticko-renesančná protiturecká pevnosť, bývalý kláštor premonštrátov, leží na nízkej vyvýšenine na juh od obce Bzovík, 8km od Krupiny
LenPoSlovensku

Nový zámok


Nový zámok v Banskej Štiavnici, nazývaný aj Dievčenský hrad, postavili v rámci opevňovania mesta proti Turkom v rokoch 1564 - 1571, na kopci v blízkosti cesty vedúcej na niekdajšiu Vindšachtu.
LenPoSlovensku

Salamandra resort

Salamandra Resort je najjužnejším lyžiarskym strediskom na Slovensku a zároveň najbližšie dostupným strediskom s lanovkou pre lyžiarov zo západného a južného Slovenska. Stredisko vzniklo v decembri roku 2009.

LenPoSlovensku

Hontianska paráda

Originálne podujatie Hontianska paráda prináša popri scénických programoch aj starodávne roľnícke práce na hrušovských lazoch s aktívnou účasťou návštevníkov pri netradičných činnostiach ako sú kosenie a mlátenie obilia, pečenie chleba, alebo pálenie dreveného uhliasa uskutoční 19. - 20. 8. 2016
Zadajte Vaše heslo