BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Snow Paradise Veľká Rača - Oščadnica

Lyžiarske stredisko Snowparadise Veľká Rača Oščadnica zasahuje do regiónov Javorníky /Kysuce, Orava/ Západné Tatry. Základná stanica sa nachádza v nadmorskej výške 630 m.n.m. a najvyššie položený bod strediska je vo výške 1050 m.n.m., celkové prevýšenie teda predstavuje 420 metrov. 
LenPoSlovensku

Kysucké múzeum v Čadci 

Kysucké múzeum v Čadci Vás srdečne pozýva do výstavných priestorov na prehliadku novej stálej expozície s názvom: Kysuce v dejinách. Expozícia návštevníkovi ponúka chronologický exkurz kysuckými dejinami.
LenPoSlovensku

Vidiecka pamiatková zóna

Na území pamiatkovej zóny Klokočov - osada Do Kršle sa nachádzajú objekty ľudovej architektúry s rôznou kultúrno – historickou hodnotou, ktoré sú výsledkom postupného osídľovania podhorských oblastí Kysúc od 16. storočia.
LenPoSlovensku

Vychylovka - skanzen a historická lesná úvraťová železnica

Národopisná expozícia Vychylovka Skanzen v prírode Kysuckého múzea v Čadci, je lokalizovaná do doliny Chmúra v katastri obce Nová Bystrica, časť Vychylovka, ktorá je súčasťou Chránenej krajinnej oblasti Kysuce.
LenPoSlovensku

Termálne kúpalisko Veronika - Rajec


Počasie nám konečne praje, slniečko svieti a všetkých nás to ťahá k vode. V čase letných horúčav Vás pozývame stráviť príjemný deň na termálnom kúpalisku Veronika v Rajci.
LenPoSlovensku

Skanzen Vychylovka

Skanzen Vychylovka leží v malebnom prostredí doliny Chmúra, ktorá je súčasťou chránenej krajinnej oblasti Kysuce. Jeho jedinečná flóra a fauna spolu s prekrásnou ľudovou architektúrou vytvárajú pre návštevníka neopakovateľnú scenériu.
LenPoSlovensku

Kostol Sv. *Bartolomeja


Kedysi sa v kostole uchovávali aj pozostatky sv. Kríža a vystavovali sa k verejnej úcte na sviatok Nájdenia sv. Kríža a na sviatok Povýšenia sv. Kríža.
LenPoSlovensku

Kaštieľ Radoľa


Kaštieľ v Radoli patrí medzi najstaršie historické objekty na Kysuciach. Pochádza z druhej tretiny 16. storočia. Predstavuje renesančný typ zemianskeho sídla, avšak okolnosti jeho stavby sú nejasné.

Zadajte Vaše heslo