BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Abeland v zime

ABELAND je autentická gazdovská dedinka kúsok za Lozornom, kde žije rodina Abelová…
Tešíme sa, že máme pre návštevníkov dobrú zimnú správu. Tá platí od tejto soboty 25. novembra až do otvorenia jarnej sezóny začiatkom marca. 
LenPoSlovensku

Bratislava v pohybe 2017

21. Medzinárodný festival súčasného tanca 2017 sa bude konať v priestoroch DPOH, Arteatra, SND a A4 od 1. októbra do 22. októbra 2017. Uvidíte sedem predstavení súborov z Maďarska, Slovenska, Taiwanu, Južnej Kórei, Švajčiarska a Španielska. Sprievodným programom bude Kilometrový tanec.
LenPoSlovensku

5. ročník Behu Susedov v Zálesí

V sobotu, 23. septembra 2017, sa v obci Zálesie konal už piatykrát Beh Susedov. Víťazhlavného behu s dĺžkou 6,5 km v mužskej kategórii prekonal všetkých doterajšíchvíťazov, keď do cieľa dobehol s výsledkom 21 minút 46 sekúnd. Beh Susedov každoročneorganizujú nadšenci behu pre bežeckú komunitu z okolia Bratislavy.
LenPoSlovensku

Dušan Kállay

Na to, aby sa vaše meno stalo značkou, treba mať talent. Zručnosť, ktorá vytvorí dielo. A silu tlačiť nápady stále ďalej, dopredu. Nestačí vytvoriť jednu, dve, tri „top“ veci, a potom ich opakovať, nestačí warholovských 15 minút slávy v novinách. Musíte mať v sebe inštinkt predátora.
LenPoSlovensku

Bienále ilustrácií Bratislava 2017

Slávnostné otvorenie 26. ročníka Bienále ilustrácií Bratislava (BIB) 2017 sa konalo 8. septembra 2017 v historickej budove Slovenského národného divadla v Bratislave. Súťažná časť BIB a ostatné reprezentatívne výstavy sú prvý krát prezentované v priestoroch Slovenského národného múzea na Vajanského nábreží č. 2. Na svetoznámom podujatí sa tento rok zúčastní 50 krajín.
LenPoSlovensku

Festival Ochotníci


Už tretí rok vystúpia v Bratislave v septembri, v A4 - priestore súčasnej kultúry, ochotníci, ktorých inscenácie patria medzi tie najlepšie, ktoré vznikli v ostatnej divadelnej sezóne.
LenPoSlovensku

Uprising reggae festival 2017


Roots reggae legendy Alpha Blondy a The Wailers, hitmaker Sean Paul, posledný koncert Irie Revoltés, Zion Train, 5'nizza, Foreign Beggars, Congo Natty, a mnoho iných: pozrite si zatiaľ známy lineup.
LenPoSlovensku

Tematická prechádzka: Horský park

Tematická prehliadka Bratislavy.

Bratislavské rožky vás pozývajú na prechádzku po parku, ktorý už takmer 150 rokov prináša Bratislavčanom mnoho radosti.
Zadajte Vaše heslo