BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

V dobrom i zlom

Ústredie ľudovej umeleckej výroby pripravuje sprístupnenie ďalšej výstavy. V čase od 14.5. do 28.6. 2014 sa návštevníkom Dizajn štúdia ÚĽUV predstaví mladá výtvarníčka Hany H. Kašičková s výstavou súčasného autorského šperku „V dobrom i zlom.“
LenPoSlovensku

Výstava Priatelia hliny


Malokarpatské múzeum v Pezinku - vysunuté pracovisko Literárne a vlastivedné múzeum vo Svätom Jure otvára pri príležitosti Svätojurských hodov novú výstavu "Priatelia hliny".
LenPoSlovensku

SACR víta turistov na bratislavskom letisku

Bratislavský hrad, prírodné krásy, kultúrne pamiatky a možnosti celoročnej aktívnej dovolenky. Tieto pútavé zábery nájdu turisti na veľkorozmernom baneri, ktorý ich spolu so začiatkom letnej turistickej sezóny víta v príletovej hale bratislavského letiska pri výdajných pásoch batožiny.
LenPoSlovensku

Opekanie vola na Zochovej chate


Príďte osláviť prvého mája, Sviatok práce, ako za starých čias. Hotel Zochova chata nadväzuje na tradície a srdečne Vás pozýva stráviť deň plná zábavy a pohody do prostredia Karpatských lesov.
LenPoSlovensku

Wings for Life World Run

V nedeľu 4. mája presne na poludnie odštartuje v Bratislave jedno z najunikátnejších svetových bežeckých podujatí, keď tisíce ľudí v 36 lokalitách na šiestich kontinentoch po celom svete vybehnú v rovnakej sekunde na Wings for Life World Run.
LenPoSlovensku

FINALISTKY MISS SLOVENSKO ZAŽIJÚ PREDČASNÚ ŠIBAČKU

Nadácia Kvapka nádeje spoločne s finalistkami súťaže Miss Slovensko 2014 pripravili pre návštevníkov nákupného centra CENTRAL podujatie O kvapku lepšia šibačka, v rámci ktorého finalistky budú rozdávať korbáče a kraslice, ktoré maľovali detskí pacienti z Kliniky detskej hematológie a onkológie Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou. Príďte si vyšibať svoju favoritku v sobotu 5. apríla a podporiť dobrú vec.
LenPoSlovensku

CNN vyzdvihuje šarm Bratislavy ako pohraničného mesta

Významná spravodajská spoločnosť CNN zaradila Bratislavu do ponuky šiestich najfascinujúcejších pohraničných miest v Európe. Bratislava zaujíma popredné postavenie v spoločnosti francúzskeho Lille, švédskeho Malmö, španielskeho San Sebastianu, talianskeho Terstu a nórskeho mesta Kirkenes.
LenPoSlovensku

SLOVENSKÉ VÝTVARNÉ UMENIE

Stála expozícia prezentuje najvýznamnejšie výtvarné javy druhej polovice 20. storočia, ktoré rozhodujúcim spôsobom určovali charakter umeleckého diania na Slovensku. Nachádza sa v Bratislave vPálffyho paláci.
Zadajte Vaše heslo