BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Modrý kostolík


Táto najatraktívnejšia bratislavská secesná budova je oficiálne známa ako Kostol svätej Alžbety Uhorskej, no bežne sa označuje jednoducho ako „Modrý kostol“. Jeho štýl, ktorý je známy aj ako uhorská secesia, sa opakuje aj v prípade neďalekej školy na Grösslingovej ulici.
LenPoSlovensku

AVION posilňuje ekologické aktivity,  získal zelený certifikát BREEAM EXCELLENT

Necelý rok po získaní zeleného certifikátu BREEAM In Use Very Good najväčšie nákupné centrum na Slovensku Avion v Bratislave ocenenie obhájilo s ešte vyšším stupňom hodnotenia na úrovni Excellent. Centrum, ktoré patrí do skupiny INGKA Centres, prešlo náročnou certifikáciou aj počas tohto roka.
LenPoSlovensku

Žabka otvára jubilejnú desiatu predajňu! Rýchly nákup je teraz v Bratislave ešte dostupnejší

Žabka na Slovensku pokračuje v rýchlej expanzii a otvára svoju desiatu predajňu, a to konkrétne na bratislavskej Kolibe. Bratislavčania a návštevníci hlavného mesta si môžu najnovšie rýchlo a bez kompromisov nakúpiť napríklad aj priamo v nákupnom srdci Bratislavy – na Obchodnej ulici, kde je otvorená nová predajňa Žabky už od konca októbra.
LenPoSlovensku

AVION pomáha ohrozeným druhom zvierat


Vedeli ste, že v súčasnosti hrozí vyhynutie približne 20-tisíc druhom zvierat*? Pomocnú ruku sa rozhodla poskytnúť skupina INGKA Centres, ktorá vlastní a spravuje aj nákupné centrum Avion na Slovensku v Bratislave
LenPoSlovensku

CRESCO REAL ESTATE spúšťa predaj domov v bratislavskej Dúbravke

Po bytoch a apartmánoch posilní najväčší rezidenčný developer na Slovensku CRESCO REAL ESTATE ponuku na trhu o najžiadanejšie novostavby – domy. Developer totiž 15. októbra 2021 spustil vo svojom novom projekte Agáty v bratislavskej Dúbravke aj predaj domov so záhradou. Predaj bytov a apartmánov v Agátoch spustila spoločnosť ešte v máji tohto roku
LenPoSlovensku

AVION v Bratislave má novú marketingovú manažérku

Najväčšie nákupné centrum na Slovensku Avion v Bratislave zmenilo marketingovú manažérku. Od septembra tohto roka je za marketingové kampane centra, jeho komunikáciu a brand Avionu zodpovedná Petra Vojtasová. Nová manažérka na pozícii nahradila Katarínu Michaliakovú.
LenPoSlovensku

Premiérový ročník VELO Festu roztancoval Bratislavu

Majk Spirit, Tina, Moja reč a DJ Grimaso vtiahli do elektrizujúcej atmosféry letného festivalu Bratislavčanov aj návštevníkov metropoly na Dunaji. Svoje najväčšie hity odpálili posledný augustový piatok v plnej paráde na 1. ročníku VELO Festu na obľúbenom mieste Bratislavčanov – na petržalskej Dostihovej dráhe.

LenPoSlovensku

VELO FEST ponúkne na Dostihovej dráhe v Petržalke extra porciu hudby a zábavy zadarmo! 

Bratislavčanov aj návštevníkov metropoly roztancuje elita slovenskej hudobnej scény Prázdniny a leto sa chýlia ku koncu, hudobným festivalom však ešte stále neodzvonilo! Bratislavčania i návštevníci mesta si môžu posledný augustový piatok (27. 8. 2021) užiť pod šírym nebom, s rukou hore, fandiac svojim obľúbeným interpretom na mega koncertnej udalosti konca leta – na podujatí VELO FEST.
Zadajte Vaše heslo