BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Thermal park Bešeňová


Celoročne otvorený moderný areál s veľkou paletou vonkajších a vnútorných bazénov. Návštevníkom je k dispozícii pestrá ponuka doplnkových a stravovacích služieb, ako aj množstvo zaujímavých miest v okolí.

Termálna voda v Bešeňovej vyviera z hĺbky 1987 metrov a má teplotu 60,5 °C. Má blahodarne účinky na ľudský organizmus, predovšetkým na pohybové ústrojenstvo, urologické a ženské problémy a taktiež kozmetické účinky.

K dispozícii je 8 vonkajších bazénov (2 plavecké bazény, 5 oddychových bazénov, 1 neplavecký bazén. 7 bazénov je otvorených celoročne, teplota vody v bazénoch je od 24 – 39 °C. Oddychové bazény poskytujú rôzne vodné atrakcie (vodné trysky, vodný hríb, vodná čaša, podvodné ležadlá na okrajoch bazénov)

Vo vnútornej časti je k dispozícii veľký plavecký bazén s chrličmi, detský bazén s vodným ježkom a relaxačný bazén so sedacími lavicami a masážnymi tryskami.

Teplota vody v bazénoch je 27 - 39°C. Všetky vnútorné bazény sú z nerezu. Bazény sú otvorené celoročne.

Okrem bazénov je v ponuke wellnes so širokým sortimentom:
 soľná inhalácia, rímsky kúpeľ, bylinková inhalácia, mentolová inhalácia, horúca fínska sauna, kneippov kúpeľ, whirpool, bešeňovské skaly, ochladzovací bazén, tepidárium, vodná smršť, hydromasážna sprcha, studená para, pramenitá voda, mydlová masáž, zlaté kreslo.

Relax centrum ponúka oddych a zábavu. Medová masáž, reflexná masáž, klasická masáž, športová masáž, relaxačná masáž, lymfodrenážna masáž, lávové kamene, bankovanie. Relax centrum ďalej ponúka svetelnú terapiu BIOPTRON, rašelinové zábaly, solárium, fitnes a odpočiváreň.

V areáli thermal parku vám spríjemnia deň profesionálni animátori, dobrá hudba, vystúpenia tanečných alebo hudobných skupín, aquaerobic, súťaže pre malých i veľkých...

Foto: www.besenova-thermalpark.sk

Súťažná otázka
Súťaže sa môžete zúčastniť do 01.01.1970

Súťaž je ukončená.

Zadajte Vaše heslo