BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Vodný raj Vyhne


Vodný raj Vyhne je moderné stredisko cestovného ruchu, relaxu a zábavy. Nadčasový design, najmodernejšie technológie a ideálna poloha z neho robia príťažlivý bod pre turistov nie len z regiónu.

Premeň prírodnej minerálnej vody vo Vyhniach s teplotou 36,5 °C má vysoký obsah železa a rôznych minerálov. Zloženie prírodnej minerálnej vody blahodarne pôsobí na kožné choroby, pooperačné stavy, zápaly nervov, ženské choroby, zhybové a svalové reumatizmy ako aj na duševnú vyčerpanosť.

V hlavnej letnej sezóne, ktorá trvá od mája do septembra je v prevádzke viacúčelový bazén, ktorý je členený na neplaveckú časť (oddychovú – relaxačnú), dve plavecké časti a potápačskú záhradu o hĺbke 4 m.

  • Teplota vody vo viacúčelovom bazéne je 29 - 30 ºC.
  • Neplavecký oddychový (relaxačný) bazén s vodnými atrakciami má teplotu od 30 - 32 ºC.
  • Neplavecký – dojazdový toboganový bazén má teplotu vody do 29 - 30 ºC.
  • Detský bazén pre deti do 6 rokov má teplotu vody od 29 do 30 ºC.

Mimo hlavnej sezóny, od septembra do mája je v prevádzke vnútorný výplavový bazén s perličkami a jacuzzi. Výplavový bazén je celoročný, s vodnými atrakciami (hydromasážne lavice, protiprúd a jacuzzi). Teplota vody je 35 ºC.

Moderné relaxačno – športové centrum ponúka squash, bowling, komplexné wellness služby, solárium, fitnes, 4 sauny – suchú, parnú, bylinkovú a infrasaunu. Široká ponuka masáži, od klasických cez športové, reflexné, až po špeciálne, ako sú medová masáž, bankovanie, ayurvéda, lávové kamene a iné.

Foto: www:vodnyrajvyhne.sk

Súťažná otázka
Súťaže sa môžete zúčastniť do 01.01.1970

Súťaž je ukončená.

Zadajte Vaše heslo