BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Aquapark AquaCity

AquaCity Poprad je moderným ekologickým turistickým strediskom, ktoré je energeticky doslova sebestačné. Vďaka využívaniu geotermálnej vody a slnečnej energie sa denne zabráni tomu, aby sa tony oxidu uhličitého uvoľnili do atmosféry. AquaCity sa darí znižovať náklady na energie a získané úspory vracia späť zákazníkom v podobe cenovo dostupného ekologického luxusu. 

V rokoch 2007 a 2008 odborníci zo 190 krajín udelili svetové ocenenie pre AquaCity Poprad, ktoré sa ako prvé stalo víťazom v medzinárodnej súťaži World Travel Awards v kategórii “Worlds Leading Green Resort” - Najlepšie ekologické stredisko na svete.

Návštevníci strediska si môžu vychutnať dokonalý relax v celkovo 13 bazénoch s teplotou vody 30 až 38 °C a množstvom vodných atrakcií. Súčasťou AquaCity súdva komfortné hotely Mountain View**** a Seasons***, ktoré umožňujú bezprostredný dostup do všetkých zón. V blízkosti AquaCity je nové Národné tréningové centrum SFZ s moderným hotelom AquaCity Riverside***.

Okrem termálneho akvaparku ponúka stredisko wellness služby aprocedúry vo vlastnom Vitálnom svete, procedúry pre krásu a zdravý životný štýl, tradičné aj thajské masáže a modernú liečebnú metódu pri veľmi nízkej teplote - kryoterapiu, ktorá doslova za pár minút dokonale aktivuje a vybudí každú bunku v tele človeka. Každý večer naopak AquaCity ožíva unikátnou bazénovou laserovou show, ktorá je jedinečná v rámci celej strednej Európy.

Kongresové priestory AquaCity Poprad predstavujú prvotriedne miesto pod Tatrami na usporadúvanie rôznych konferencií, rokovaní, výstav, galavečerov a iných firemných akcií až pre 350 osôb. Moderné vybavenie a profesionálny tím zabezpečuje podujatia doslova na kľúč. Ako netradičnú kulisu pre usporiadanie akcie je možné využiť aj kryté bazény AquaCity.

Foto: www.mojeslovensko.sk

Súťažná otázka
Súťaže sa môžete zúčastniť do 01.01.1970

Súťaž je ukončená.

Zadajte Vaše heslo