BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Tatralandia - Z lyží rovno do bazéna...

Ak si v lete ťažkáme na to, že nemáme more, zimu nám môže závidieť celý svet. Slovensko je bohaté na termálne vody, ktoré sa donedávna pre nedostupnosť nevyužívali. Moderná technika tieto prekážky prekonáva a naše termálne pramene dali vznik vodným areálom, medziinými aj Tatralandii s množstvom zábavy a wellness službami, pri ktorých sa dá v zime nádherne relaxovať nielen na lyžiach. 

Aquapark Tatralandia, najväčší celoročný park vodnej zábavy s ubytovaním v strednej Európe, leží v nádhernej prírode Nízkych a Západných Tatier iba kúsok od Liptovského Mikuláša. Návštevníkom ponúka celkovo 11 bazénov s termálnou minerálnou vodou 24 – 38 °C teplou, z toho 8 je celoročných a 3 kryté. Okrem toho lyžovačku pre deti priamo v areáli a pre náročnejších hostí aj lyžovačku v blízkom lyžiarskom stredisku Jasná Nízke Tatry.

Bazény aquaparku sú vybavené množstvom rôznych atrakcií pre všetky vekové kategórie. Skvelé adrenalínové dobrodružstvo prináša 28 toboganov a šmýkačiek.

Krytý bazénový komplex Ostrov pirátov z Karibiku priniesol pod Tatry tropický wellness. Jedinečný relax po lyžovačke prináša napríklad saunový svet Tatra-Therm-Vital s komplexom 16 parných, vodných a masážnych kúpeľov, sáun a Wellness Paradise s ponukou kúpeľov, masáží, zábalov a iných procedúr. V spodnej časti je bazén „Oceán“ s vodnými masážami, posteľami, chrličmi a plaveckou časťou s protiprúdom i detský „Bazén pirátov“ s obrím Jumbo hradom, vodnou priekopou a exotickými zvieratkami. V hornej časti si môžu návštevníci dopriať občerstvenie a poleňošiť si pod palmami s výhľadom na zasnežené hrebene Tatier.

Vedľa aquaparku leží prázdninová dedinka  - Holiday Village Tatralandia, ktorú tvorí 155 apartmánov a bungalovov, rozdelených do štýlových osád: Westernová osada, U vinára, Detský svet, Remeselnícky dvor a pod. Dedina má recepciu s nepretržitou prevádzkou, reštauráciu, minimarket, fitnescentrum, športoviská, detské kútiky a tiež  školiace a kongresové priestory, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších klientov.

Na základe osobných skúseností vám môžem sľúbiť, že ak Tatralandiu raz navštívite s deťmi, určite sa stane trvalým cieľom vášho rodinného oddychu po celý rok.

 

Autorka: Hana

Foto: archív Tatralandie

Súťažná otázka
Súťaže sa môžete zúčastniť do 01.01.1970

Súťaž je ukončená.

Zadajte Vaše heslo