BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Aktívny oddych v Oraviciach

Na území Oravy a Západných Tatier, takmer na hranici s Poľskou republikou, len pár kilometrov od mesta Zakopané, leží v obci Oravice moderný Aquapark s prírodnou termálnou vodou teplou 58 °C, ktorá sa vlieva do všetkých bazénov areálu Meander Park thermal. Termálna voda je vysoko mineralizovaná sódno – vápenato – horečnato - siričitá s vysokým obsahom železa.

Areál okrem návštevníkov zo Slovenska obľubujú hostia z Poľska a Čiech. Priamy vstup z budovy do bazénov umožňuje kúpať sa v každom počasí a v každom ročnom období. Hosť dostane pri vstupe náramok s čipom, do ktorého sa načítava výška konzumného v občerstvovacích zariadeniach a tiež slúži na otváranie a zatváranie skriniek v šatni, takže sa po areáli pohybuje a kúpe bezstarostne. Hotovosť potrebuje až pri odchode, keď všetko naraz zaplatí. V areáli sa nachádzajú šatne, reštaurácie, bistro, kaviareň, záhradná kaviareň, veľký športovo – relaxačný bazén, veľký a malý relaxačný bazén, ochladzovací bazén, masážna miestnosť. Bazény sú vybavené vodnými atrakciami, umelými vlnami, perličkovými sedadlami,  gejzírom, vodným hríbom, chrličmi či masážnymi tryskami.

V tesnej blízkosti bazénov sa nachádzajú vleky a upravované lyžiarske svahy, ktoré sú podľa potreby aj umelo zasnežované. Ak máte na Oravu blízko, môžete si v tamojšom jedinom aquaparku príjemne oddýchnuť, zabaviť sa a načerpať nových síl naozaj po celý rok.

Autor: Hana

Foto: archív Meander Park thermal Oravice

Súťažná otázka
Súťaže sa môžete zúčastniť do 01.01.1970

Súťaž je ukončená.

Zadajte Vaše heslo