BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Nezabudnuteľný zážitkový let lietadlom

Čo vy a lietanie? Máte z neho strach, ktorý vám nedovoľuje ani letieť v lete na dovolenku a tak si vyberáte len také destinácie, do ktorých je možné sa v rozumnom čase dostať autom? Alebo je to u vás naopak a lety na dovolenky si maximálne užívate? Ak platí druhá možnosť, čo takto si vyskúšať aj mierne odlišný zážitok spojený s lietaním?

Rozhodne iný zážitok ako let na dovolenku

Zamierime k obci Slavnica (neďaleko Dubnice nad Váhom), pri ktorej sa nachádza malé vnútroštátne letisko. Môžete tu absolvovať nezabudnuteľný zážitkový let lietadlom na dvojici klasických československých lietadiel: L-60S Brigadýr a L-200 Morava. Samozrejmosťou je, že obe lietadlá sú skvelo udržiavané.

Takýto vyhliadkový let v oblakoch je úžasným zážitkom a to nielen pre tých, ktorí vyložene vyhľadávajú výšky, či adrenalín. Ak sa nebojíte výšok, rozhodne ide o niečo, čo treba skúsiť. Ide totiž o úplne iný zážitok z letu v porovnaní s tým, čo zažívate pri bežnom lete dopravným lietadlom.

Pri zážitkovom lete si budete môcť z vtáčej perspektívy naozaj vychutnať krásy krajiny plynúcej pod vami. Letí sa totiž v podstatne nižšej výške ako pri bežnom lete. To znamená, že všetko uvidíte oveľa detailnejšie.

 

Skutočne jedinečný zážitok

Okrem letiska pri Slavnici je možné takýto let absolvovať aj z iných letísk, takže si môžete napríklad dohodnúť let v okolí vášho bydliska. O to zaujímavejšie pre vás bude prehliadnuť si z takejto netradičnej perspektívy vám dobre známu „domovskú“ krajinu.

Nezáleží tak na tom, koľko letov na dovolenku ste absolvovali, vyhliadkový let bude pre vás naozaj niečo iné. A ak ste ešte nikdy neleteli lietadlom, môžeme bez preháňania povedať, že pôjde o zážitok na celý život.

Zážitkový let lietadlom je možné absolvovať v každom ročnom období (ak je vhodné počasie na lietanie). Rozhodne tak odporúčame vyskúšať ho opakovane, vždy v inom ročnom období, keďže krajina pod vami bude zakaždým vyzerať inak.

Súťažná otázka
Súťaže sa môžete zúčastniť do 01.01.1970

Súťaž je ukončená.

Zadajte Vaše heslo