BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Snow Paradise Veľká Rača - Oščadnica

Lyžiarske stredisko Snowparadise Veľká Rača Oščadnica zasahuje do regiónov Javorníky /Kysuce, Orava/ Západné Tatry. Základná stanica sa nachádza v nadmorskej výške 630 m.n.m. a najvyššie položený bod strediska je vo výške 1050 m.n.m., celkové prevýšenie teda predstavuje 420 metrov. 

V areáli strediska Veľká Rača sa nachádzajú 3 vleky a 3 lanové dráhy s celkovou prepravnou kapacitou 9700 osôb za hodinu. Vhodná kombinácia obtiažnosti terénov umožňuje využitie strediska lyžiarmi začiatočníkmi ako aj skúsenými lyžiarmi.

Rodičia s deťmi majú možnosť využiť detský vlek, prípadne lyžiarsku škôlku, ktoré sa nachádzajú v areáli strediska. K ponuke je aj večerné lyžovanie s dĺžkou osvetlených tratí 2700 metrov.

Pre priaznivcov snowboardu má stredisko Snowparadise Veľká Rača Oščadnicapripravené 600 metrov upravených tratí a snowboard park s možnosťami využitia U rampy, BorderCross, FunparkBox. 

V Lyžiarskom stredisku Snowparadise Veľká Rača si na svoje prídu aj priaznivci bežeckého lyžovania, keďže sa v rámci strediska nachádza 9 km udržiavaných tratí pre fanúšikov tohto športu.

FOTO: www.sportoviska.sk

Súťažná otázka
Súťaže sa môžete zúčastniť do 01.01.1970

Súťaž je ukončená.

Zadajte Vaše heslo