BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

DOBRÁ RADA z lekárne: Povzbuďte telo aj myseľ pomocou dlhé roky prevereného a extra horkého bylinného elixíru

(Ne)skutočne horký. Stopercentne prírodný. Povzbudzujúci telo aj myseľ. Bylinný elixír Bonora je novinkou na slovenskom trhu. Vyskúšajte výnimočnú silu bylín a nechajte ich účinne pôsobiť na vaše zdravie!

Receptúru tohto bylinného elixíru objavili českí lekárnici v lekárenskom almanachu z 18. storočia a previedli ho do súčasnej modernej podoby. Bylinný elixír Bonora obsahuje theriak, extra horkú zmes bylín, ktorá prispieva k dobrému tráveniu a povzbudzuje telo aj myseľ. Stačí jedna čajová lyžička trikrát denne a budete sa cítiť dobre.

 

Bylinný elixír Bonora je inšpirovaný pôvodnou barokovou receptúrou talianskeho lekárnika Johanna Sarkandera Bonory. V lekárni vo Vidnave, kde pôsobil, ho objavili českí lekárnici v 250 rokov starom lekárenskom almanachu a previedli ho do súčasnej modernej podoby. Unikátne sa tak podarilo spojiť múdrosť vtedajšieho lekárnika s vedomosťami súčasných skúsených lekárnikov.

 

Moderný elixír inšpirovaný históriou

„Nápad prísť na trh s bylinným elixírom, ktorý pochýdza z obdobia baroka a aj napriek tomu blahodárne pôsobí na zdravie moderného človeka nás okamžite nadchol. Pri výrobe tohto elixíru sme sa pôvodnou receptúrou iba inšpirovali. Niektoré zložky, napríklad ópium, sú dnes zakázané, iné už nie sú k dispozícií a museli byť nahradené inými,“ hovorí Mgr. Marek Hochmann, lekárnik a marketingový riaditeľ spoločnosti NextForce.

 

Jedinečné zloženie pre dobré trávenie a bystrú myseľ

Bylinný elixír Bonora obsahuje theriak, extra horkú zmes bylín, ktorá prispieva k dobrému tráveniu, blahodárne pôsobí na telo a povzbudzuje myseľ. „Technológia prípravy theriaku je jedinečná. Pripravujeme ho priamo v lekárni, miešanie konečnej podoby elixíru prebieha následne v certifikovanom ovocnom liehovare,“ poodhaľuje Mgr. Marek Hochmann.

 

Extra horká chuť prírody

Bonora chutí (ne)skutočne horko. Prvé ochutnanie elixíru vás preto možno prekvapí. Výnimočná horkosť potvrdzuje skutočnú silu bylín a stopercentne prírodné zloženie bez zbytočných curkov, sladidiel,  umelých dochucovadiel a chemických aróm. Odporúčaná denná dávka je 10 ml – jedna čajová lyžičky trikrát denne.

Bylinný elixír Bonora kúpite v intetnerovej lekárni – napríklad na MojaLekáreň.sk.

Súťažná otázka
Súťaže sa môžete zúčastniť do 01.01.1970

Súťaž je ukončená.

Zadajte Vaše heslo