BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Veľkolepý event s Egom a Zayom nad Bratislavou

Po uvoľnení pandemických opatrení sa opäť roztočil kolotoč spoločenských podujatí a Slováci zas môžu žiť naplno. Jedným z top eventov v apríli bol nepochybne večierok na najvyššom mieste Bratislavy – v exkluzívnej reštaurácii na Novom moste s tým najkrajším výhľadom na historické centrum Bratislavy. 

Event s veľavravným sloganom Spoznaj lepšiu cestu bol veľkolepým uvítaním nového zariadenia na zahrievanie tabaku glo hyper+ UNIQ na slovenskom trhu. Zástupcovia médií, obchodní partneri, ale aj šťastlivci, ktorí voľný vstup na exkluzívne podujatie vyhrali v súťažiach na sociálnych sieťach, sa bavili až do neskorej noci. Večerom sprevádzala obľúbená moderátorská dvojica - Katarína „Becca“ Balážiová a Marcel „Osťo“ Osztas. Polhodinovým hudobným programom rozvlnila návštevníkov eventu éterická Emma Drobná, do varu ich dostal fešák Ego a na pódiu to roztočil aj miláčik mladých raperov Zayo. V neskorých nočných hodinách bavili návštevníkov eventu DJ EKGDJ Tager.

 

Zatiaľ čo cigarety už dávno vyšli z módy, na slovenskom trhu sa čoraz viac etablujú moderné alternatívy, ku ktorým patrí aj zariadenie na zahrievanie tabaku. Novinka glo hyper+ UNIQ z dielne British American Tobacco je vlajkovou loďou spoločnosti a Slováci si ju môžu kúpiť v špecializovaných obchodoch, trafikách a na čerpacích staniciach od konca februára. Už prvé mesiace ukazujú, že spoznať lepšiu cestu Slovákov zaujíma. „S radosťou môžeme konštatovať, že Slováci sú veľmi otvorení novinkám,“ hovorí Štěpán Michlíček, generálny riaditeľ British American Tobacco pre Českú republiku a Slovensko. „Radi skúšajú nové veci, milujú módu a sledujú najnovšie technologické trendy. Glo hyper+ UNIQ ponúka okrem nadčasového dizajnu, šikovných technických riešení a jednoduchej obsluhy jediným tlačidlom až 76 rôznych farebných kombinácií a personalizovaný vzhľad, ktorý si majiteľ zariadenia môže meniť podľa nálady, osobných preferencií či zladenia s oblečením. To všetko nás vedie k presvedčeniu, že si glo aj na Slovensku nájde medzi dospelými užívateľmi tabakových a nikotínových produktov svojich fanúšikov a vytvorí si širokú zákaznícku základňu. Veríme, že aj na Slovensku ho čaká rovnako úspešná cesta ako v ďalších krajinách Európy,“ dodáva Michlíček. Tabak sa v zariadení glo len zahrieva, vďaka čomu vzniká aerosól s výrazne menším obsahom škodlivých toxikantov v porovnaní s dymom z horiacej cigarety. A to je ďalší dôvod pre dospelých fajčiarov, ktorí nemôžu alebo nechcú prestať fajčiť, aby vyskúšali túto novú cestu. 

www.discoverglo.sk

Súťažná otázka
Súťaže sa môžete zúčastniť do 01.01.1970

Súťaž je ukončená.

Zadajte Vaše heslo