BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Bachledka Ski&Sun

Horské rodinné stredisko Bachledka SKI&SUN sa rozprestiera na hrebeni Spišskej Magury s nádhernou panorámou Belianskych Tatier, len 30 km severne od Popradu. Ponúka širokú škálu aktivít počas zimnej i letnej sezóny.

Slovenským unikátom sú zjazdové trate v troch dolinách s prístupom z troch rôznych obcí - Ždiar, Jezersko a Malá Franková. Stredisko tak spája všetkých športových nadšencov od Tatier až k Dunajcu. Lyžiari a snowboardisti majú k dispozícii 10 zjazdoviek rôznej obtiažnosti v celkovej dĺžke 10,7 km, 4-sedačku Jezersko, 3-sedačku v Bachledova a 5 lyžiarskych vlekov.

Lyžiarske stredisko disponuje jedinečnou detskou zónou orientovanou južne na zjazdovke Bachledka I. Malých lyžiarov tu čaká lyžiarska škôlka s posuvnými pásmi a kolotočom, zábavný svet, tubingová dráha, detské ihrisko a náučný chodník.
 

Ďalšími atrakciami v stredisku Bachledka SKI & SUN sú bobová dráha s dĺžkou 1200 metrov, meraná slalomová dráha a snowrafting. Súčasťou strediska je tiež lyžiarska a snowboardová škola, servis, požičovňa športového vybavenia, reštaurácie, bufety a après-ski bar.

Z obce Ždiar a Jezersko premáva do lyžiarskeho strediska v hlavnej sezóne bezplatný skibus.

Večerné lyžovanie je k dispozícii na zjazdovke Bachledka II. s dĺžkou 270 metrov a ľahkou náročnosťou. Cena večerného lyžovania je v cene celodenného lístka.

Pre bežeckých lyžiarov je pripravených 20 km tratí umiestnených na hrebeni. Trate sú upravované pre klasický štýl, a to jeden krát týždenne v prípade dostatku prírodného snehu.


Leto v Bachledke sa nesie v znamení zážitkov a dobrodružstiev pre celú rodinu. 


Dominantou areálu je 14 m vysoká vyhliadková veža v sedle Spišskej Magury s krásnym výhľadom na panorámu Belianskych Tatier a Tri Koruny – Červený Kláštor.
Bikepark ponúka 4 downhillové trasy rôznej náročnosti.
Pumptrack je zábava pre všetky kategórie cyklistov od detí na odrážadlách až po profíkov.
Zábavno-náučný chodník Macka Kubíka, na ktorom sa deti dozvedia o zvieratách žijúcich na tomto území a pritom hravou formou odpovedajú na otázky z herného plánu a lúštia úlohy lesných hier je obľúbenou atrakciou rodín s menšími deťmi.
Gorgyho elixír života je nová pátračská hra pre staršie deti. Hra ma 10 stanovíšť ukrytých v lese, ktorých polohu musia deti nájsť podľa GPS alebo orientácie podľa svetových strán.
Športovou novinkou je 9 – jamkové disc golfové ihrisko. Pri hre disc golf ide o trafenie lietajúceho disku do špeciálneho koša z rôznych stanovíšť.
Horské stredisko Bachlededka SKI & SUN sa môže pochváliť aj najvyššie položeným malým futbalovým ihriskom na Slovensku. Zakopať si do lopty v nadmorskej výške 1 104 metrov nad morom je výnimočný pocit.

Súťažná otázka
Súťaže sa môžete zúčastniť do 01.01.1970

Súťaž je ukončená.

Zadajte Vaše heslo