BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Vianoce na hrade Modrý Kameň

Na hrade Modrý Kameň bude v sobotu 14. decembra advent rozprávkový. Celý sa bude niesť v duchu čarokrásnych príbehov. Čaká vás trocha tradície, zábava i romantika; prídu Mikuláš, koledníci aj divadelníci.

Bábkarské múzeum v tento deň navštívi Mikuláš, ktorý príde v tento čas za všetkými deťmi, privezie sa na koči s koňmi a okrem toho, že poslušných obdaruje, dá vám možnosť previesť sa zimnou krajinou... budete sa tak cítiť ako v rozprávke! Pre najmenších si na hrade pripravili krásne predstavenie „Dobrú chuť vlk“ v podaní profesionálneho Bábkového divadla Na rázcestí z Banskej Bystrice.

O tretej popoludní zaplní nádvorie krásny živý Betlehem so živou hudbou. Navodí veľmi pokojnú a hrejivú atmosféru týchto sviatkov a predstaví jeden z najznámejších príbehov na svete.

Pre tých, ktorí neustále niečo vymýšľajú a majstrujú, na hrade nachystali tvorivú dielňu, ale nie hocijakú. Bude pod taktovkou Patrika Kozmu, ktorý vyrába neuveriteľné veci z dreva. Čo si pre nás pripravil? Uvidíte!

Dospelých zabavia „Tradičné koledy a kultúra Hontu v období Adventu“ so štipkou humoru, ktoré hradní múzejníci pripravili v spolupráci s Hontiansko-ipeľským osvetovým strediskom vo Veľkom Krtíši.

Vôňu a chuť sviatkov budete prežívať aj na vianočnom trhu a možno nájdete maličkosť pre potešenie najmilších. Zažite teda spolu predvianočnú atmosféru na hrade Modrý Kameň a navnaďte sa na Vianoce.

Súťažná otázka
Súťaže sa môžete zúčastniť do 01.01.1970

Súťaž je ukončená.

Zadajte Vaše heslo