BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Rozprávkový deň na hrade Beckov

Vráťte sa do detstva. Majestátne sa týčiaci hrad Beckov na 60 metrov vysokom strmom brale neďaleko rieky Váh vám prvý septembrový deň túto možnosť ponúkne. Na legendami opradenom rozprávkovom hrade Beckov, v rovnomennej obci vzdialenej 6 kilometrov od Nového Mesta nad Váhom, v lone nádhernej prírody každý rok ožijú príbehy z ríše rozprávok.

Spríjemnite si posledný deň prázdnin klasickými rozprávkami od Divadla pod hríbikom, sokoliarskymi vystúpeniami a množstvom hravých činností pre malých nezbedníkov.

 

PROGRAM

10:00 - Sokoliari Falconarii

11:00 - Divadielko pod hríbikom: Janko a Marienka

13:00 - Divadielko pod hríbikom: Jurko a prasiatka

14:00 - Sokoliari Falconarii

15:00 - Divadielko pod hríbikom: Janko a Marienka

17:00 - Sokoliari Falconarii

 

Prvou z dvoch rozprávok, ktoré v tento deň uvidíte, bude Janko a Marienka. Rozprávka o dvoch veselých a hravých deťoch, ktoré len raz trošku u babičky „zaneposlúchali“ a zažili „sladké stretnutie“, na ktoré len tak ľahko nezabudnú... A s nimi všetci spoločne – s napätím aj s úsmevom vyčkáte, ako nakoniec všetko dobre dopadne...

Hlavnými postavami druhého príbehu budú Jurko a prasiatka. Jurkovi na paši pomáhajú jeho prasiatka – spevom i hrami. Sú také rozkošné, že zaujmú aj princeznú, o ktorú sa uchádza nejeden vznešený pytač. Komu sa však podarí získať jej ruku a dokázať, že svojím umom a šikovnosťou si ju skutočne zaslúži, rozpovie rozprávka sama.

Navštívte 1. septembra hrad Beckov. Čaká vás fantastická výprava do sveta rozprávok, počas ktorej sa ponoríte do tajov života obľúbených postáv v prostredí historických kulís skutočne rozprávkového hradu a okolia, ktoré ponúka. Okrem iného sa môžete tešiť na zvieratká z hradného hospodárstva, kováčsku a sviečkársku dielničku, lukostreľbu a množstvo animačných aktivít pre deti aj dospelých.

Súťažná otázka
Súťaže sa môžete zúčastniť do 01.01.1970

Súťaž je ukončená.

Zadajte Vaše heslo