BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Večera pod hviezdami


Zažite nezabudnuteľnú večeru pod hviezdami na Skalnatom plese vo výške 1751 m n.m. Túto jedinečnú možnosť máte v roku 2019 len päťkrát – 5. januára, 2. a 23. februára, 9. marca a 20. apríla.

Vysoko v horách vás čaká neopakovateľný zážitok. Večerné dobrodružstvo začína už prípitkom v Tatranskej Lomnici, nasleduje vývoz na Skalnaté pleso, kde objavíte výnimočné chute starostlivo pripravených jedál. V reštaurácii si pochutnáte na skvelých špecialitách. Romantický večer pokračuje prehliadkou Galérie Encián, vyhliadkovej veže a hvezdárne. Každý z večerov je unikátny a tematický so špeciálnym sprievodným programom naviazaným na tú ktorú tému.

Program začína o 17:30 prípitkom v Après-ski bare v Tatranskej Lomnici, najväčšom svojho druhu na Slovensku. Nasleduje jedinečná nočná jazda lanovkou na Skalnaté Pleso s atmosférou romantického osvetlenia. Nočnú jazdu lanovkou si môžete vychutnať iba počas špeciálnych príležitostí, ako práve počas tohto večera. Zo stanice lanovky sa presuniete do reštaurácie ponúkajúcej delikátne jedlo a príjemné posedenie. Po skvelej večeri navštívite observatórium a preniknete do tajov astronomickej techniky. Observatórium je pre bežnú verejnosť inak neprístupné. Odtiaľ budú vaše kroky smerovať na vyhliadkovú vežu, kde zažijete jednoznačne najkrajší výhľad večera. O poschodie nižšie bude pre vás pripravená tematická výstava galérie Encián. Neopakovateľný zážitok je dostupný iba počas 5 mimoriadnych termínov.

Zažite netradičnú večeru priamo pod tatranskými hviezdami a vychutnajte si tak nočnú atmosféru hôr. Prežite spolu jedinečný večer v nadmorskej výške 1751 m. n. m. plný zaujímavého programu a výnimočného jedla.

Web: Tatry Mountain Resorts

Súťažná otázka
Súťaže sa môžete zúčastniť do 01.01.1970

Súťaž je ukončená.

Zadajte Vaše heslo