BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Mikulášska jazda s parným rušňom


Užite si Mikuláša na železnici. Vyberte sa parným vlakom s Mikulášom, čertom i anjelom z Bratislavy do Komárna, vychutnajte si tradičnú Mikulášsku jazdu s parným rušňom 498.104 Albatros.

Hneď prvý decembrový deň vás na trase Bratislava hlavná stanica - Galanta - Nové Zámky - Komárno a späť čaká nezabudnuteľný výlet parným vlakom v sprievode Mikuláša s čertom a anjelom, ktorí budú okrem dobrej nálady rozdávať aj balíčky so sladkosťami.

Tematická železničná súprava ponúkne viaceré lákadlá. Do vlaku zaradia historický reštauračný vozeň, kde sa počas celej jazdy môžete občerstviť a vo vozni WGmeer si každý účastník bude môcť upiecť svoju vlastnú vianočnú oblátku. Nebude chýbať tradičná tombola a súťaž v kreslení v každom vozni, ani predaj materiálov so železničnou tematikou.

Na peróne v Komárne bude prebiehať tradičná súťaž v jedení koláčov a súťaž o naj cestujúceho. Ten najmladší a najstarší získa mimoriadny darček. Potešiť seba i svojich blízkych však môžete aj špeciálnou limitovanou edíciou vianočných darčekov a kalendárov na rok 2019, ktoré budú v predaji počas jazdy.

Web: občianske združenie Albatros klub Rušňového depa Bratislava

Súťažná otázka
Súťaže sa môžete zúčastniť do 01.01.1970

Súťaž je ukončená.

Zadajte Vaše heslo