BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Noc saunových rituálov

Pripravte sa na netradičný zážitok. Skúsený 'saunamaster' pre vás vytvorí unikátnu atmosféru počas saunovania pod rúškom noci, kedy zážitok z neho znásobuje ticho a pokoj v celom známom liptovskom kúpeľnom areáli. Z 3. na 4. novembra vás čaká vás halloweenska noc.

Pôvodom keltský sviatok, ktorý je známy najmä v USA, Kanade a Veľkej Británii si pre vás pripravili aj v Bešeňovej. Špeciálne saunové rituály na tému Halloween vám predvedú slovenskí, ale aj zahraniční majstri saunovania. Opäť v čase od pol desiatej večer až do pol druhej do rána a navyše aj v novej saune, skvostnom Saunovom dóme so skvelými svetelnými a zvukovými efektmi.

Saunovanie sa stáva intenzívnejším a pestrejším vďaka saunamasterovi, ktorý vnáša do saunovania novú dimenziu prostredníctvom vírenia vzduchu, polievaním kameňov aromatickou esenciou, prípadne aj potieraním pokožky peelingom alebo ďalšími prípravkami. Vyskúšajte raz a uvidíte, že sa vám tento nový zážitok v saune bude páčiť.

Na Halloween v saune budete mať k dispozícii všetky sauny a procedúry v Harmónia wellness and spa, oddychová časť a vnútorné bazény v časti Átrium. Samotné saunové ceremoniály budú prebiehať v novej saune Saunový dóm, v saune Chopok a peelingy Soľnej saune Svitanie. Doprajte svojmu telu, mysli i duši odpočinok, ktorý si zaslúžite. Skutočný relax zažijete aj za sprievodu aromatických a zvukových elementov. Tešiť sa taktiež môžete na muzikoterapiu či metličkovanie. Táto noc v saune bude skutočný zážitok.

Súťažná otázka
Súťaže sa môžete zúčastniť do 01.01.1970

Súťaž je ukončená.

Zadajte Vaše heslo