BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Cestujete? Nezabudnite sa poistiť lacným ubytovaním

Možno ste toto leto prežili naozaj naplno a teraz už len hľadáte niečo pre víkendové povyrazenie do prírody a za krásami Slovenska. Historické pamiatky a množstvo zaujímavostí máme veľa. Rovnako tak si môžete vybrať vhodný wellness a množstvo inej zábavy, ktorá vás zbaví stresu a povinností tak, ako keby ste dve hodiny sedeli v lietadle a cestovali na dovolenku do Turecka.

Aj na Slovensku sa môžete pekne kultúrne vyžiť a my vám dáme na to zopár dobrých tipov.

Lacné ubytovanie v Žiline

Na more a veľké vodné plochy, na ktorých by ste mohli absolvovať vodné športy, asi moc možností nemáme. Príroda je však bohatá a rozmanitá inak, takže si určite každý jeden z vás vyberie. Slovenský raj, Malá a Veľká Fatra, Vysoké a Nízke Tatry, sú len tie najznámejšie dary prírody, ktoré u nás máme. Je ich samozrejme viac. Veľmi podstatnou záležitosťou, na ktorú nesmiete pri žiadnom viacdňovom výlete zabudnúť je nocľah. Ak sa plánujete vybrať viac na sever, kde je podmienok na takéto odreagovanie sa asi najviac, vyskúšajte lacné ubytovanie v Žiline.

Bardejov

Možno by nebolo zlé navštíviť ani Bardejov, toto mesto je známe viacerými dominantami a jednou z nich je samozrejme jeho prekrásne námestie lemované farebnými domčekmi. Odpočinúť a nabrať novú energiu na spoznávanie jeho nových častí, môžete pri šálke lahodnej kávy, kde vás často zaujme aj originálne zariadenie kaviarne.

Neďaleko centra mesta sú aj známe kúpele, ktoré sú počtom kapacity lôžok považované za tretie najväčšie na Slovensku. Tu môžete nechať svoje starosti a zrelaxovať svoje unavené a vyčerpané telo a organizmus na príjemnej masáži alebo v teplom kúpeli.

A možno si tu nájdete aj spoločnosť, dobré príležitostí na zoznámenie sa oplatí využiť, a to najmä vtedy, ak ste single. V Tatrách vás výška pohorí a dokonalého vzduchu nabije novou energiou tiež, pre niekoho môže byť ale táto možnosť dosť drahým luxusom. Niekedy si tieto veci viete šikovne nahradiť aj obyčajnou vychádzkou do parku alebo blízkeho lesíka, ktorých máte vo svojom okolí určite dosť. Ide predsa o to, aby vám zeleň, čerstvý vzduch a pokojná atmosféra vytvorili na tvári úsmev.

Súťažná otázka
Súťaže sa môžete zúčastniť do 01.01.1970

Súťaž je ukončená.

Zadajte Vaše heslo