BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Burza starožitností na hrade Červený Kameň

Milovníci starožitností, ale aj zberatelia pekných vecí majú opäť možnosť ako obohatiť svoje zbierky. Na veľkom hrade v Malých Karpatoch sa koná v tomto v roku už XVII. ročník tradičnej burzy starožitností, ktorá osloví nielen tých, ktorí ich obľubujú.

V predhradí Múzea Červený Kameň Slovenského národného múzea si od skorých ranných hodín z bohatej ponuky mincí, medailí, známok, pohľadníc, nálepiek, odznakov, kníh, obrazov, grafiky, porcelánu, gramoplatní, hodín, hracích skriniek, historických zbraní či nábytku vyberie aj ten najnáročnejší zberateľ a každý, kto si chce starožitnosťami zariadiť svoj interiér alebo exteriér. Okrem toho, predávajúci a kupujúci návštevníci môžu vzájomne prediskutovať aktuálne zberateľské problémy, týkajúce sa napríklad hodnoty starožitných predmetov a spôsobu ich ošetrenia.

Burzy starožitností sa na hrade Červený kameň tento rok budú konať 28. apríla, 12. mája, 26. mája, 9. júna, 23. júna, 28. júla, 11. augusta, 25. augusta a 22. septembra. Obchodníci začínajú predávať už v skorých ranných hodinách, tak nepremeškajte príležitosť získať cenný kúsok do svojej zbierky.

Ak si teda chcete skrášliť byt, dom alebo záhradu nejakým starožitným kúskom, tak neváhajte a príďte na hrad Červený Kameň. Na burze starožitností v predhradí si to svoje nájdu nielen milovníci starožitností, veď zberateľstvo povznáša ducha!

Web: Múzeum Červený Kameň Slovenského národného múzea

Súťažná otázka
Súťaže sa môžete zúčastniť do 01.01.1970

Súťaž je ukončená.

Zadajte Vaše heslo