BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Boat show

Vietor vo vlasoch a vôňa mora? Nepochybne príjemná predstava. V bratislavskej Inchebe (nielen) na more pozývajú už na sklonku zimy. Výstava Boat show bude exkluzívnou prehliadkou plachetníc, motorových člnov, vodných skútrov a jácht. Máte radi vodné športy?

V tom prípade od 15. do 18. marca nevynechajte medzinárodnú výstavu Boat show, ktorá bude prehliadkou  lodí, plachetníc, jácht, skútrov a príslušenstva. Samozrejmosťou výstavy bude ponuka vybavenia a doplnkov pre vodné športy a možnosť získať informácie o vykonaní kapitánskych skúšok a potápačských kurzov. Na výstave si tiež zaobstaráte funkčné jachtárske oblečenie či doplnky.

Jachty, člny, vodné skútre... Výstava Boat show vás prenesie na vodu a prebudí vo vás túžbu stráviť dovolenku na niektorom z vystavených kúskov. Samozrejmosťou je ponuka vybavenia a doplnkov na vodné športy a možnosť získať podrobnosti o vykonaní kapitánskej skúšky.

Na svoje si prídu aj potápači, jachtári a milovníci vody, ktorí si na výstave nájdu široký sortiment vybavenia a doplnkov. Kto uvažuje nad tým, že si urobí kapitánsku skúšku, sa môže v Inchebe zorientovať v podmienkach a ponuke. Jednoducho, výstava Boat show bude patriť všetkým milovníkom lodí a vody.

Boat show poteší milovníkov aktívneho vodného oddychu a ponúkne širokú paletu plachetníc, jácht, motorových člnov, vodných skútrov a potrebného príslušenstva. Medzinárodná výstava bude tým pravým orechovým nielen pre skúsených lodiarov, ale aj pre amatérov, ktorí životný štýl na vode ešte len plánujú vyskúšať.

Stred marca prinesie v Inchebe nielen vietor do plachiet, ale aj do vlasov. Výstavu Boat show súbežne doplní unikátna výstava motoriek. O množstvo zážitkov je postarané! V rovnakom čase ako výstava lodí sa v Inchebe bude konať najväčšia prehliadka motocyklov na Slovensku, medzinárodná výstava Motocykel. S príchodom jari sa totiž otvárajú dvere motorkárom. Od 15. do 18. marca si na svoje prídu všetci fanúšikovia dvojkolesových tátošov, adrenalínu a slobody vďaka 18. medzinárodnej výstave motocyklov a príslušenstva Motocykel. Od štvrtka do nedele majú navyše všetci návštevníci Incheby na dvoch kolesách parkovanie zadarmo.

Výnimočná prehliadka motoriek a lodí a k tomu skvelý sprievodný program plný adrenalínových jázd a zábavy. Medzinárodné výstavy Motocykel a Boat show prinášajú do hlavného mesta skvelú šou, ktorá nenechá chladným ani jedného milovníka silných strojov. Nenechajte si ju ujsť!

Web: Incheba Expo Bratislava

Súťažná otázka
Súťaže sa môžete zúčastniť do 01.01.1970

Súťaž je ukončená.

Zadajte Vaše heslo