BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Motocykel

V marci privíta bratislavská Incheba milovníkov dvojkolesových tátošov. Medzinárodná výstava Motocykel prinesie atraktívnu prehliadku motoriek od najznámejších značiek. Podujatie plné modelových noviniek a sprievodných podujatí bude doslova pastvou pre oči. BMW, Ducati, Harley Davidson, Honda, Kawasaki, Suzuki, Yamaha... tieto a mnohé ďalšie značky budú mať zastúpenie na najväčšej výstave svojho druhu na Slovensku. Okrem stoviek silných strojov bude motorkárom k dispozícii ponuka motocyklového oblečenia a doplnkov.

V bratislavskej Inchebe sa od 15. do 18. marca stretnú milovníci krásnych a silných dvojkolesových strojov. Výstava Motocykel prinesie exkluzívnu prehliadku motoriek najznámejších značiek. Tešiť sa môžete na stovky motoriek, medzi ktorými nebudú chýbať ani zaujímavé výstavné premiéry. Aj tento rok sa môžete tešiť na skvelý adrenalínový program. Kaskadérske vystúpenia, zaujímavé besedy a autogramiády motocyklových reprezentantov sa postarajú o parádnu zábavu. Neodmysliteľnou súčasťou výstavy bude aj vyhlásenie výsledkov ankety Motocykel roka. Z hlasovania poroty zloženej z odborných motoristických novinárov vzídu motocykloví víťazi vo viacerých kategóriách.

 

Fanúšikovia tuningu si prídu na svoje vďaka jedinečným modelom motoriek vyrobených na zákazku. Výstava bude umiestnená v nových väčších priestoroch haly A1, bude sprevádzaná zaujímavým sprievodným programom s módnymi prehliadkami, zvukovou a svetelnou show. Súčasťou prezentácie bude aj Slovenská národná tetovacia výstava, ktorej cieľom bude dostať slovenské tetovacie špičky na pár dní pod jednu strechu. Výstava bude spojená so súťažou o najzaujímavejšie tetovanie.

 

Na výstave Motocykel sa bude prezentovať viac ako 110 firiem zaoberajúcich sa predajom motocyklov, motodielov, príslušenstva a služieb pre motocyklistov. Predstavia sa značky ACCESS MOTOR, ADIVA, APRILIA, ARCTIC CAT, BENELLI, BETA, BMW, BOMBARDIER, CAN AM, CF MOTO,  DERBI, DUCATI, GAS GAS, GILERA, HARLEY DAVIDSON, HONDA, HUSQVARNA, INDIAN, JAWA, KAWASAKI, KEEWAY, KTM,  LINHAI, MOTO GUZZI, MV AGUSTA, PEUGEOT, PIAGGIO, SYM, SUZUKI,TGB, TRIUMPH, VESPA a YAMAHA.

 

Na výstave sa môžete tešiť na denné kaskadérske vystúpenia Stunt Riderov, adrenalínové ukážky popredných slovenských mototrialistov. Nebudú chýbať ani zaujímavé besedy a autogramiády motocyklových reprezentantov, premietanie filmov, výstava Custom of Slovakia v nových väčších priestoroch, Motozona či expozície veteránov.

 

Na skutočných fajnšmekrov čaká jedinečná výstavná prehliadka tuningu a motocyklov vyrobených na zákazku Customs of Slovakia v nových, väčších priestoroch vstupnej haly. Nebude chýbať program s módnymi prehliadkami, zvukovou aj svetelnou šou. Súčasťou prezentácie bude aj Slovenská národná tetovacia výstava, ktorá dostane pod jednu strechu slovenské tatérske špičky. Umelci tvoriaci na kožu si zmerajú sily v súťaži o najpôsobivejšie tetovanie.

 

Už tradične sa uskutoční slávnostné vyhlásenie ankety Motocykel roka. Návštevníci si budú môcť otestovať motorky a skútre rôznych motocyklových značiek v testovacom centre a počas víkendu na voľnej ploche sa bude prezentovať Junior moto akadémia CPM, kde okrem ukážok závodných jázd si budete môcť sami zajazdiť na skútroch a minibikoch.

 

Popri adrenalíne však treba myslieť aj na bezpečnosť. Ako sa správať na motorke, aby ste neohrozili seba ani ostatných? Nechajte si poradiť od odborníkov, ktorí sa v tejto téme skutočne vyznajú. K tomu kopa adrenalínu, príchuť nebezpečenstva a vôňa benzínu a kože.

 

Incheba Expo Bratislava otvorí svoje brány nielen nadšencom dvojkolesových tátošov, ale aj milovníkom lodí a vody. V rovnakom čase ako výstava motocyklov sa tu bude konať exkluzívna prehliadka lodí, výstava Boat show. S príchodom jari sa otvárajú dvere aj milovníkom lodí. Od 15. do 18. marca si vďaka 15. medzinárodnej výstave lodí Boat show na svoje prídu všetci fanúšikovia relaxu na vode, adrenalínu a slobody. Od štvrtka do nedele majú navyše všetci návštevníci Incheby na dvoch kolesách parkovanie zadarmo.

 

Motocykel a Boat Show sľubujú okrem prehliadky motoriek a lodí množstvo adrenalínu a zábavy. Motonadšenci si budú môcť vybrať z bohatej ponuky motoriek všetkých druhov, trojkoliek i štvorkoliek, skútrov, ale aj oblečenia, obuvi a služieb pre motocyklistov. Predstavia sa kompletne všetky značky, ktoré sa predávajú na Slovensku a medzi vystavenými kúskami nebudú chýbať ani skutočné špeciality v hodnote desiatok tisícov eur.

 

Výnimočná prehliadka motoriek a lodí a k tomu skvelý sprievodný program plný adrenalínových jázd a zábavy. Medzinárodné výstavy Motocykel a Boat Show prinášajú do hlavného mesta skvelú šou, ktorá nenechá chladným ani jedného milovníka silných strojov. Nenechajte si ju ujsť!

Web: Incheba Expo Bratislava

Súťažná otázka
Súťaže sa môžete zúčastniť do 01.01.1970

Súťaž je ukončená.

Zadajte Vaše heslo