BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Ice arena

Ice arena je moderný zimný štadión (2012) situovaný v mestskej časti Bratislava – Lamač, ktorý vznikol na báze súkromno-verejného partnerstva. Súkromný investor ZLL šport, s.r.o. si prenajal verejný pozemok od Mestskej časti Bratislava – Lamač, ktorej obyvateľom Ice arena poskytuje bezplatne hodiny pre základnú školu, materské školy a aj verejné korčuľovanie.

V Ice arene nájdete ľadovú plochu kanadských rozmerov (27,8 x 56,5 m ) síce bez tribún, ale s diváckou kapacitou 200 – 280 ľudí. Dianie na ľade môžete sledovať aj  z presklenej reštaurácie (pre 88 hostí) na 1. poschodí. V komplexe s rozmermi 51×67 metrov sa tiež nachádzajú dve najmodernejšie curlingové dráhy vo vnútornej curlingovej hale, ktorých parametre zodpovedajú medzinárodným kritériám. Na štadióne využívame technológiu chladenia, ktorá bezo zvyšku využíva odpadové teplo na výrobu tepla a teplej úžitkovej vody pre celý komplex, čím šetríme náklady na prevádzku, ale najmä životné prostredie. Túto modernú ekologickú a efektívnu technológiu sme priniesli na Slovensko ako prví. To nám umožňuje poskytovať naše služby návštevníkom na ľade non-stop po celý rok bez technologickej prestávky.

V oboch halách (hokejový štadión a curlingová dvojdráha) môžete pohodlne sledovať dianie, napr. svoje ratolesti na ľade alebo kolegov na firemnej akcii aj z reštauračných priestorov, ktoré sú od hracích plôch oddelené sklom. Štadión má vlastné bezplatné parkovisko, vrátane dvoch vyhradených miest pre invalidov. Vychádzame v ústrety aj našim handikepovaným spoluobčanom, preto u nás nájdete bezbariérové prístupy. V Ice arene máte k  dispozícii deväť moderných priestranných šatní s príslušnou vybavenosťou a s dobrým prístupom na ľadovú plochu.

Súťažná otázka
Súťaže sa môžete zúčastniť do 01.01.1970

Súťaž je ukončená.

Zadajte Vaše heslo