BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Burzoblšák

Burzoblšák je komunitné podujatie, organizované každú prvú sobotu v mesiaci v bratislavskej mestskej časti – Ružinov. Je to blší trh alebo aj burza starých vecí, kde si každý návštevník nájde to svoje. Priestorom Burzoblšáku je areál základnej školy Pavla Marcelyho na Drieňovej 16 a čas konania je sobotné doobedie od 8:00 – 14:00 hod.

Je rajom pre všetkých stylingu chtivých blogerov či fanúšikov second – hand módy nájsť si tam svoje originálne poklady, ktoré v bežných obchodoch nemajú.

Cieľom Burzoblšáku je recyklácia a znovuvyužitie starého a nepoužívaného oblečenia. Okrem toho nám ale ide aj o vytvorenie tradície stretávania sa miestnych obyvateľov v Ružinove na podujatí, kde ich bude vždy čakať okrem trhu aj príjemná atmosféra a kde sa počas sobotného doobedia zdržia. Burzoblšák má samozrejme aj svoju charitatívnu stránku –  oblečenie môžu predávajúci venovať detským domovom a domovom pre ľudí v núdzi v Bratislave s ktorými spolupracujeme. Okrem podpory domovov finančne podporujeme aj útulky pre zvieratá.

Okrem charitatívnej činnosti, ktorou podporujeme detské domovy a domovy pre ľudí v núdzi, útulky pre zvieratá, podporujeme, motivujeme a spolupracujeme s novými značkami a osobami, ktoré pomáhajú či už ľuďom, zvieratám alebo životnému prostrediu. Tiež podporujeme aj začínajúcich handmade výrobcov, prípadne začínajúcich cukrárov, pekárov, predajcov kávy alebo občerstvenia. Na Burzoblšáku pravidelne nájdete šikovných výrobcov, ktorí predávajú svoje výrobky za symbolické ceny.

 

Súťažná otázka
Súťaže sa môžete zúčastniť do 01.01.1970

Súťaž je ukončená.

Zadajte Vaše heslo