BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

PanIQ room - Da Vinciho Tajomstvá

Chcete byť súčasťou príbehov, vyskúšať si svoje logické myslenie a zažiť trocha napätia? Pridaj sa k tým, ktorí si už vyskúšali nový fenomén – únikovú escape hru! Úlohou skupiny je pokúsiť sa vyslobodiť a ujsť z izby pomocou vyriešenia viacerých úloh.

V izbe Da Vinciho Tajomstvá zažijete dobrodružstvo pri hľadaní Svätého grálu. Podľa dávnych legiend z tejto čaša pil Kristus pri Poslednej večeri. Svätý grál dostal pod ochranu Rádu templárov, ktorí v 15.storočí vyhľadali Leonarda Da Vinciho, aby skryl Svätý grál tak, aby ho nemuselo strážiť množstvo mužov. Ten vytvoril systém kódov, symbolov, súvislostí, ktoré poznalo len pár vyvolených. Podľa legendy k nájdeniu grálu je treba navštíviť niektoré talianske mestá a v každom z nich vyriešiť spleť kódov.

Vaše družstvo sa púšťa do hľadania v bývalej pracovni Leonarda v Miláne a pokúsi sa vyriešiť jeho postupnosti, aby našlo prvú indíciu ... Máte na to ale určený čas. Po tomto čase sa indícia zničí a grál sa nikdy nenájde. Podarí sa Vám to? PanIQ Room je ideálnym miestom pre teambuildingové akcie zamerané na rozvoj pracovného tímu.

Izba sa nachádza na Hattalovej ulici v Bratislave, ktorá končí veľkým neplateným parkoviskom: Tam zaparkujte. PanIQ Room nájdete v suteréne modrej administratívnej budovy.

Súťažná otázka
Súťaže sa môžete zúčastniť do 01.01.1970

Súťaž je ukončená.

Zadajte Vaše heslo