BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Allianz - SP spustila vernostný klub

Allianz – Slovenská poisťovňa odmení verných klientov benefitmiv rámci nového vernostného klubu
Členstvo v Allianz Clube prináša zľavy na poistení, zrýchlené vybaveniepoistnej udalosti či prednostné vybavenie na pobočke a na Infolinke
Registráciou v klube do konca októbra navyše hráte o notebooky, tabletya telefóny

Allianz – Slovenská poisťovňa od septembra 2017 oficiálne spustila vernostný Allianz Club. Jeho členom chce priniesť nadštandardné benefity a odmeniť lojalitu svojich klientov. „Ako trhový líder máme na Slovensku viac ako 2 milióny klientov. Veľmi si vážime ich vernosť a chceli by sme ich touto formou aj odmeniť a oceniť,“ vysvetľuje riaditeľka odboru market manažmentu Allianz – SP Marta Kausichová. Členovia klubu získajú viaceré výhody ako atraktívne zľavy na poistení, garanciu likvidácie poistnej udalosti do 5 dní, prednostné vybavenie na pobočke či na Infolinke, ale aj uvítací bonus v podobe 25-percentnej zľavy na cestovné poistenie.


Členom Allianz Clubu sa môže stať ktokoľvek, neklient aj klient Allianz – SP, a to
prostredníctvom registrácie na webstránke klubu club.allianzsp.sk. Po registrácii prejde člen jednoduchou identifikáciou a systém mu, podľa počtu jeho poistných zmlúv, pridelí bronzovú, striebornú alebo zlatú úroveň členstva a príslušnú sadu benefitov, ktoré môže využívať.


Navyše, každý kto sa stane členom klubu do 31. októbra 2017, hrá o skvelé ceny. Každý týždeň získa jeden vyžrebovaný výherca nový telefón a na záver budú všetci členovia klubu zaradení do hry o notebooky a tablety. Herný plán a ďalšie informácie získate na stránke klubu alebo na bezplatnej Infolinke 0800 122 222.

Súťažná otázka
Súťaže sa môžete zúčastniť do 01.01.1970

Súťaž je ukončená.

Zadajte Vaše heslo