BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Tesco pre rodiny v núdzi vyzbieralo takmer 15 ton potravín. Pomôcť môžeš počas celého augusta

Nástup koronakrízy spôsobil ťažkú životnú situáciu mnohým rodinám na Slovensku. Starostlivosť o ľudí v núdzi, ktorí stratili prácu, sa preto stala potrebnou ešte viac než kedykoľvek predtým.
LenPoSlovensku

Tesco myslí na udržateľnú budúcnosť, predstavuje ,,Plán malých pomocí“ na Slovensku

Tesco na Slovensku ide príkladom, ako prinášať pozitívnu zmenu aj v čase koronakrízy. Popri neustálej pomoci ľuďom v núdzi sa reťazec naďalej intenzívne venuje aj ďalším témam spoločenskej zodpovednosti a trvalej udržateľnosti.
LenPoSlovensku

Milka podporí krízovú pripravenosť Slovenského Červeného kríža


Značka čokolád a sušienok Milka štartuje počas tohtoročných prázdnin novú spotrebiteľskú súťaž s názvom “Čas na jemnosť”.
LenPoSlovensku

Autom bezpečne na dovolenku

Od začiatku leta je možné namiesto zelenej Zelenej karty používať bielu
Poškodené či ukradnuté auto na dovolenke kryje havarijná poistka
Dodržiavaním jednoduchých zásad môžete predísť krádeži auta na dovolenke
LenPoSlovensku

Mimoriadna zbierka Tesca: pomoc rodinám v núdzi dosiahla takmer 13 ton

Ľuďom v ťažkej životnej situácii, ktorí sú ohrození dôsledkami koronakrízy, pomáha mimoriadna potravinová zbierka Tesca. Zákazníci môžu počas 10 týždňov až do konca augusta tohto roka darovať trvanlivé potraviny a hygienické potreby vo všetkých 152 obchodoch reťazca na Slovensku.
LenPoSlovensku

Tesco opäť rozširuje spoluprácu s lokálnymi dodávateľmi, pribudli mäsové špeciality

Slováci vyhľadávajú lokálne produkty v obchodoch Tesca s čoraz väčšou obľubou. Ich výber sa aktuálne opäť rozrástol. Program Tesca pod označením Jedinečné chute Slovenska prináša 13 noviniek v podobe chutných mäsových špecialít. Tesco tak podporuje malých lokálnych výrobcov ešte intenzívnejšie pri zvládaní dôsledkov koronakrízy.
LenPoSlovensku

Poklad Inkov

Návštevníkov výstavy chceme opäť vtiahnuť do deja. Nepôjde teda len o exponáty vo vitrínach. Každý           z návštevníkov dostane pri vstupe kartu   s príbehom skutočnej, či bájnej postavy   z histórie Amerického kontinentu. Najzaujímavejšie však bude vidieť naozajstný zlatý poklad Inkov, ktorý má veľkú materiálnu i duchovnú hodnotu, pretože zlato bolo pre Inkov esenciou samotných bohov.
LenPoSlovensku

VIBE FEST ZEMPLÍNSKA ŠÍRAVA 2020


VIBE Festival ti každoročne prináša len tie najväčšie moshpity, aké môžeš za svoj život zažiť a inak tomu nebude ani toto leto!
Zadajte Vaše heslo