BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Pasívny dom v Stupave získal až tri ocenenia BEFFA

V novembri rozdávala šesťčlenná porota prestížne česko-slovenské ocenenie BEFFA – Building Efficiency Awards 2014. Konkurencia bola veľká – do súťaže sa prihlásilo 230 stavieb z oboch krajín. Najviac ocenení získal pasívny dom v Stupave, ktorého autorom je architekt Pavol Pokorný. Stal sa víťazom v kategórii Drevostavby, získal druhé miesto v kategórii Rodinné domy a zabodoval aj v kategórii Multikomforntný dom. Umiestnil sa na treťom mieste.
LenPoSlovensku

Všetky jej nominované produkty získali Zlatú mincu 2014

Bezkonkurenčne najúspešnejšou poisťovňou v súťaži finančných produktov Zlatá minca 2014 sa v stredu 10. decembra 2014 stala Allianz – Slovenská poisťovňa, a tým úspešne obhájila svoje minuloročné prvenstvo. Všetky nominované produkty Allianz – SP získali v silnej konkurencii s ostatnými poisťovňami najvyššie ocenenie – Zlatú mincu 2014.
LenPoSlovensku

Vianoce na Oravskom hrade


Aj tento rok sa môžete tešiť na nádhernú atmosféru vianočných sviatkov na Oravskom hrade. Nenechajte si ujsť prehliadku vyzdobeného hradu sprevádzanú vianočnými piesňami a melódiami.
LenPoSlovensku

Doprajte si sekt ako odborníci

Konzumácia šumivého vína sa spája s pozitívnymi pocitmi, chvíľami pohody a radosti. V spojitosti s jeho sviežosťou, eleganciou a neskrývaným  temperamentom predstavuje lahodný nápoj, ktorý by nemal chýbať pri žiadnej výnimočnej príležitosti. Sekt dodáva aj bežnej chvíli pocit nevšednosti.
LenPoSlovensku

Pernikiáda 2014 v obci suchá nad parnou

V nedeľu 14.12.2014 organizuje obec Suchá nad Parnou v spolupráci s občanmi  a oblastnou organizáciou cestovného ruchu Trnava Tourism 7.ročník tradičného podujatia „Pernikiáda“. V duchu predvianočnej atmosféry tak návštevníci strávia tvorivé popoludnie odkazujúce na pôvodné hodnoty a sviatočné zvyky.
LenPoSlovensku

Rodičia začínajúcich vodičov podporujú postupný systém získavania vodičského preukazu

Podľa nových poznatkov výrobcu pneumatík Goodyear, takmer polovica rodičov začínajúcich vodičov EU (46 %) podporuje technológiu čiernej skrinky[1], ktorá by im umožnila sledovať rýchlosť a správanie ich detí za volantom pri riadení vozidla. Z krajín EÚ je najsilnejšia podpora v Taliansku (73 %), Poľsku (72 %) a v Rumunsku (72 %). Českí rodičia sa vyjadrili pozitívne v 55 % prípadoch. Podpora používania čiernej skrinky je v Európe vysoká aj medzi inštruktormi v autoškolách (47 %). [1] Typ telematickej technológie, ktorá umožňuje monitorovať a nahrávať správanie sa vodiča
LenPoSlovensku

POZOR NA VIANOČNÉ FINANČNÉ PASCE.

S prichádzajúcimi Vianocami sa zvyšuje nápor na peňaženku. Ľudia, ktorí si odkladali peniaze priebežne počas roka tlak pociťujú iba minimálne. No pre tých, ktorí si aj tento rok nechali financovanie Vianoc na poslednú chvíľu, začala nočná mora v podobe vianočných finančných pascí.    
LenPoSlovensku

Krajiny V4 lákajú turistov spoločne

Zástupcovia národných turistických organizácií krajín V4 (Česká republika, Maďarsko, Poľsko a Slovensko) sa počas stretnutia na Slovensku dohodli na spoločnom postupe pri propagácii stredoeurópskeho regiónu na vzdialených trhoch.
Zadajte Vaše heslo