BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

THERMAL CORVINUS 

Kúpalisko THERMAL CORVINUS vo Veľkom Mederi na Slovensku, vzdialené 65 km od Bratislavy, sa nachádza na okraji mesta pri krásnom 100 hektárovom lesoparku.Termálna voda vyvierajúca z dvoch prameňov má blahodarné účinky na choroby pohybového ústrojenstva.
LenPoSlovensku

Údolie Smrti – Dukla


Medzi obcami Kapišová, Kružľová a Nižná Písaná je v teréne rozmiestnená tanková technika znázorňujúca tankovú rotu v útoku. Symbolizuje ju 8 tankov T-34/85. Návštevníkom pripomínajú tankové boje, ktoré sa v tomto priestore odohrali od 25. do 27. októbra 1944.
LenPoSlovensku

Umenie Orientu – medzinárodné sympózium


V reprezentačných priestoroch Slovenského národného múzea – Múzea Bojnice sa na prelome septembra a októbra uskutoční medzinárodné sympózium Umenie Orientu.
LenPoSlovensku

Výstavba cyklochodníka

V Liptovskom Mikuláši začali s výstavbou cyklochodníka, ktorý spojí najväčšie sídlisko Podbreziny s centrom mesta. Stavebným prácam dal zelenú podpis zmluvy o poskytnutí nenávratného finančného príspevku a následné zazmluvnenie zhotoviteľa stavby vo štvrtok 4. septembra 2014.  
LenPoSlovensku

Dni svätého Huberta

Dni Sv. Huberta sú príležitosťou pre priateľské stretnutie poľovníkov i nepoľovníkov z celého Slovenska i zahraničia. " Zver nielen loviť, ale hlavne chrániť a pochopiť jej význam v prírode." - to je odkaz legendy o Sv. Hubertovi, ktorý si účastníci osláv každoročne pripomínajú.
LenPoSlovensku

Divadelná Nitra hostí technicky najnáročnejšie predstavenie

Koľko hercov sa zmestí na jednu nadľudsky veľkú pohovku na scéne? Koľko kilogramov váži truhlica, v ktorej sa odohrá jedno predstavenie? Či koľko svetiel osvetlí headlinera tohtoročného Medzinárodného festivalu Divadelná Nitra, ktorý sa uskutoční od 26. septembra do1. októbra 2014? Za oponou 23. ročníka sa skrývajú rôzne kuriozity.
LenPoSlovensku

Kratochvíle šľachty – hradné hry Žofie Bosniakovej

Počas druhej augustovej nedele bude možné na hrade Strečno stretnúť postavy tých, ktorí na tomto hrade kedysi žili, pracovali, milovali a umierali. Stane sa tak vďaka Hradným hrám Žofie Bosniakovej s podtitulom Kratochvíle šľachty 10. 8. 2014 v čase od 9.00 do 18.00 hodiny.
LenPoSlovensku

Letný tábor "13. komnata"Na západ od podivuhodného, kúsok na východ od desivého leží Čertovský les. Na jeho území stojí pevnosť ukrývajúca trinásť komnát tajomna. 
Zadajte Vaše heslo