BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

IGORA KMEŤA ML. ČAKÁ PRELOMOVÝ ROK: VÍTA HO NOVÝM VIDEOKLIPOM „JA SOM FUNKY“  

Má na konte milióny vzhliadnutí svojich videoklipov, niekoľko úspešných hitov a nejednu exkluzívnu hudobnú spoluprácu. Už o pár dní oslávi svoj dvanásty rok na scéne. Pri tej príležitosti predstaví dlhoočakávaný debutový sólový album. Svoj doposiaľ najprelomovejší rok víta Igor Kmeťo ml. novým videoklipom „Ja som funky“ http://goo.gl/PwfQz2
LenPoSlovensku

Allianz – SP je pripravená na vyplácanie dôchodkov z druhého piliera

  V pondelok 22. decembra získala Allianz – Slovenská poisťovňa od Národnej banky Slovenska licenciu na vyplácanie dôchodkov z druhého piliera. Allianz – SP požiadala o rozšírené povolenie na vykonávanie tejto činnosti ako prvá poisťovňa na Slovensku už na konci augusta 2014.
LenPoSlovensku

Kostol Leštiny

Drevený artikulárny evanjelický kostol.
V roku 2008 bol zapísaný s ďalšími 7 drevenými kostolmi Karpatského oblúka do Zoznamu svetového dedičstva UNESCO.

LenPoSlovensku

Novoročný koncert Slovenskej filharmónie

Novoročný koncert Slovenskej filharmónie ponúka 1. januára 2015 o 19:00 hod. diela Johanna Straussa, Josepha Straussa, Carla Michaela Ziehrera, Júliusa Fučíka, Franza Lehára, Bélu Kélera, Josepha Hellmesbergera, Ľudovíta Rajtera, Emmericha Kálmána v podaní sopranistky Evy Hornyákovej, tenoristu Otokara Kleina a orchestra Slovenskej filharmónie pod taktovkou dirigenta Rastislava Štúra.
LenPoSlovensku

Nový rok 1. 1.


Najprirodzenejším začiatkom Nového roka bol oddávna zimný slnovrat, teda keď tmavá noc predávala moc svetlému dňu. Na Nový rok sa malo skoro vstávať. Verilo sa, že ten, kto by sa povaľoval dlho v posteli, by sa stal darmošľapom a lenivcom.
LenPoSlovensku

Mega Silvester 2014

Hudobno-tanečná formácia Le Grande House, známa nielen u nás, ale aj v zahraničí, ako fungujúci a overený projekt, spolu so svojimi hosťami pre vás pripravuje skutočne grandióznu silvestrovskú showMEGASILVESTER 2014 na Dunaji
LenPoSlovensku

Šťastné a veselé, bez poistných udalostí!

Počas sviatkov radosti a pokoja sa nehody stávajú častejšie ako v ostatnom období. Ľudia sú zatvorení doma, často sú nervózni a niekedy povzbudení alkoholom. Možno aj preto je na Vianoce poistných udalostí požehnane. Allianz – Slovenská poisťovňa má niekoľko príkladov z minulého roka.
LenPoSlovensku

Pasívny dom v Stupave získal až tri ocenenia BEFFA

V novembri rozdávala šesťčlenná porota prestížne česko-slovenské ocenenie BEFFA – Building Efficiency Awards 2014. Konkurencia bola veľká – do súťaže sa prihlásilo 230 stavieb z oboch krajín. Najviac ocenení získal pasívny dom v Stupave, ktorého autorom je architekt Pavol Pokorný. Stal sa víťazom v kategórii Drevostavby, získal druhé miesto v kategórii Rodinné domy a zabodoval aj v kategórii Multikomforntný dom. Umiestnil sa na treťom mieste.
Zadajte Vaše heslo