BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Pokazený žalúdok a zničená róba, plesová sezóna sa začala

Tohtoročná plesová sezóna sa už začala a potrvá až do Popolcovej stredy. Plesy a bály sú jednými z najobľúbenejších spoločenských podujatí Slovákov. Zatiaľ čo plesajúci zvažujú výber róby či motýlika, usporiadateľom záleží na tom, aby noc prebehala hladko, personál sa tešil do práce a hostia odchádzali spokojní. Pred možnými rizikami môžu majitelia svoj podnik ochrániť aj vďaka poisteniu podnikateľov.
LenPoSlovensku

Fotograf Goran Tačevski a NESCAFÉ® Dolce Gusto® spojili krásu čiernobielej fotografie s jedinečným umením espresso kávy

NESCAFÉ®  Dolce Gusto®  predstavuje inšpiratívne spojenie moderného umenia a espresso kávy. NESCAFÉ® Dolce Gusto® spúšťa online fotografickú súťaž pre všetkých milovníkov čiernobielych fotografií a kávy. Patrónom projektu a porotcom súťaže sa stal uznávaný módny fotograf, niekoľkonásobný držiteľ cien z festivalu v Cannes, Goran Tačevski. Sám Goran Tačevski podporí projekt ikonickými čiernobielymi fotografiami, ktoré budú inšpiráciou pre ostatných súťažiacich.
LenPoSlovensku

Oľga Danglová: Modrotlač na Sovensku/Blueprint in Slovakia

Slovensko-anglická monografia mapuje modrotlač prvýkrát po šesťdesiatich rokoch. Autorka Oľga Danglová, odborníčka na výtvarný folklorizmus v knihe  s bohatou obrazovou výbavou sumarizuje lokálnu históriu modrotlačového remesla od jeho počiatkov. Publikácia Modrotlač na Slovensku je hodnotným darom pre lokálnu ale aj zahraničnú čitateľskú obec.
LenPoSlovensku

Kostol Hraničné


Cerkva Nepoškvrneného počatia Panny Márie, postavená v roku 1785 a zrekonštruovaná v II.polovici 19. storočia. Chrám slúži nielen pre potreby veriacich východného, ale aj rímskokatolíckeho obradu. 
LenPoSlovensku

ONDŘEJ BRZOBOHATÝ ŠTARTUJE „IDENTITY TOUR 2015“: V RÁMCI TURNÉ VYSTÚPI AJ NA SLOVENSKU!

Debutový album Identity Ondřeje Brzobohatého patrí k minuloročným najpredávanejším titulom vydavateľstva Supraphon. Ondřej si zaň dokonca vyslúžil zlatú dosku a pre veľký úspech si pri príležitosti vydania nového CD predlžuje i koncertné turné odštartované v máji 2014.
LenPoSlovensku

Diela z depozitu


Galéria Nedbalka predstavuje verejnosti prostredníctvom svojich aktivít diela slovenského výtvarného umenia 20. storočia počas výstavy, ktorá sa uskutoční v dňoch 6. januára - 8. februára 2015.
LenPoSlovensku

HARIBO srdiečka pre všetkých zamilovaných

Či už je pôvod sviatku zamilovaných akýkoľvek, dnes je predovšetkým pripomenutím toho, že ak sme v poslednej dobe zabudli urobiť svojim milovaným radosť, je práve ten najvyšší čas. Lásku, nehu či náklonnosť by sme mali prejavovať každý deň. Niekedy však jednoducho v rýchlosti zabudneme, čo je dôležité.
LenPoSlovensku

Digitalizácia je cesta k jednoduchému a rýchlemu vybaveniu poistnej udalosti

Allianz – Slovenská poisťovňa investovala v poslednom období množstvo energie a vývojových aktivít do zefektívnenia a skvalitnenia procesu likvidácie poistných udalostí, aby sa vďaka tomu stala rešpektovaným lídrom v oblasti poskytovania služieb svojim klientom a priekopníkom vo využívaní pokročilých technológií na trhu, a to nielen na Slovensku.
Zadajte Vaše heslo