BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Tandem paragliding


Lietame hlavne na Donovaloch, v Klenovci a na Chopku. Tandem paragliding s inštruktorom je možné zrealizovať podľa Vašich požiadaviek v ľubovolnom teréne aj na kopcoch s výšľapom.
LenPoSlovensku

Dežo Ursiny 


režisér, scenárista, dramaturg, autor filmovej hudby
* 04.10.1947 Bratislava
† 02.05.1995 Bratislava

LenPoSlovensku

Predná izba ÚĽUV predstavuje minulosť aj súčasnosť ľudovoumeleckej výroby z Považia

V Prednej izbe ÚĽUV na Námestí SNP 12 v Bratislave sa tento raz v rámci cyklu výstav mapujúcich regióny Slovenska predstaví Považie. Návštevníci od 28. 10. 2014 do 15. 2. 2015 budú môcť uvidieť vzácne artefakty z Múzea ľudovej umeleckej výroby, ale aj zakúpiť si výrobky od súčasných výrobcov z Považia.  
LenPoSlovensku

THERMAL CORVINUS 

Kúpalisko THERMAL CORVINUS vo Veľkom Mederi na Slovensku, vzdialené 65 km od Bratislavy, sa nachádza na okraji mesta pri krásnom 100 hektárovom lesoparku.Termálna voda vyvierajúca z dvoch prameňov má blahodarné účinky na choroby pohybového ústrojenstva.
LenPoSlovensku

Údolie Smrti – Dukla


Medzi obcami Kapišová, Kružľová a Nižná Písaná je v teréne rozmiestnená tanková technika znázorňujúca tankovú rotu v útoku. Symbolizuje ju 8 tankov T-34/85. Návštevníkom pripomínajú tankové boje, ktoré sa v tomto priestore odohrali od 25. do 27. októbra 1944.
LenPoSlovensku

Umenie Orientu – medzinárodné sympózium


V reprezentačných priestoroch Slovenského národného múzea – Múzea Bojnice sa na prelome septembra a októbra uskutoční medzinárodné sympózium Umenie Orientu.
LenPoSlovensku

Výstavba cyklochodníka

V Liptovskom Mikuláši začali s výstavbou cyklochodníka, ktorý spojí najväčšie sídlisko Podbreziny s centrom mesta. Stavebným prácam dal zelenú podpis zmluvy o poskytnutí nenávratného finančného príspevku a následné zazmluvnenie zhotoviteľa stavby vo štvrtok 4. septembra 2014.  
LenPoSlovensku

Dni svätého Huberta

Dni Sv. Huberta sú príležitosťou pre priateľské stretnutie poľovníkov i nepoľovníkov z celého Slovenska i zahraničia. " Zver nielen loviť, ale hlavne chrániť a pochopiť jej význam v prírode." - to je odkaz legendy o Sv. Hubertovi, ktorý si účastníci osláv každoročne pripomínajú.
Zadajte Vaše heslo